Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Rzut oka za ocean – wtorek 23 sierpnia:

  • APPLE (ticker AAPL) w każdej chwili spodziewane jest ogłoszenie przez spółkę terminu prezentacji iPhona 7,
  • Wall Street po raz pierwszy od 3 dni otwiera się na plusach: DJ +0,37%, SP500 +0,33%, NASDAQ +0,39%.

BEST BUY (ticker BBY) notowany na NYSE podał wyniki za drugi kwartał. Zysk na akcję EPS wynosi 0.57$ wobec prognozy 0.43$. Natomiast kwartalny dochód wyniósł 8.53 mld dolarów wobec prognozy 8.4 mld dolarów.

Wyniki ucieszyły inwestorów do tego stopnia, że spółka obecnie zyskuje 17,5% w stosunku do poniedziałkowego zamknięcia. Interesująca jest również sytuacja techniczna spółki. Z jednej strony na poniższym wykresie dla interwału dziennego widać, że przełamana została linia trendu spadkowego, którą cena akcji respektowała przez ostatnie ponad 1,5 roku. Wybicie jest tak znaczące, że cena akcji znalazła się od razu na niemal rocznym maksimum.

Jednak nieco inna sytuacja jest na drugim wykresie (dla interwału tygodniowego). W ciągu ostatnich 3 lat cena akcji uformowała trójkąt i dzisiejszy ruch wzrostowy zakończył się dokładnie w miejscu górnego ograniczenia tego trójkąta. Jeżeli ruch będzie kontynuowany i potwierdzi się to wybicie to będzie to początek nowego impulsu wzrostowego. Z drugiej jednak strony istnieje duże prawdopodobieństwo, że już na obecnym poziomie inwestorzy zaczną realizować zyski i w rezultacie cena skieruje się w stronę dolnego ograniczenia tego trójkąta. A zatem należy czekać na rozwój wypadków i obserwować oba poziomy.

Wykres Best Buy dla interwału D1.
Wykres Best Buy dla interwału D1.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE


Wykres Best Buy dla interwału W1.
Wykres Best Buy dla interwału W1.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here