Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Rzut oka za ocean – czwartek 8 września:

  • Liberia Media (ticker LMCA) przejmie globalny biznes sportów motorowych Formułę 1 od konsorcjum CVC Capital Partners.
  • Nike (ticker NKE) z obniżoną rekomendacją. Piper Jaffray obniżył NIKE rekomendację z „lepiej niż rynek” do „zgodnie z indeksem”.

W środę miała miejsce doroczna konferencja Apple. Opinie, które po niej pojawiają się w mediach, są raczej pozytywne bądź neutralne. Zaprezentowany został nowy iPhone 7, gdzie oprócz zmiany parametrów największe zainteresowanie budzą bezprzewodowe słuchawki AirPod oraz brak w telefonie złącza jack do podłączenia klasycznych słuchawek. Oprócz tego zaprezentowana została aktualizacja systemu IOS oraz nowy zegarek SmartWatch2 z dostępną na nim grą Pokemon GO.

Przechodząc jednak do tego co dzieję się na wykresie akcji spółki to obecnie sytuacja wygląda prowzrostowo. W sierpniu przełamana została spadkowa linia trendu. Ruch powrotny, który pojawił się w połowie sierpnia może być już zakończony i wczorajszy duży wolumen podczas wzrostów daje szansę na kontynuację ruchu w górę. Kluczowym poziomem jest rejon 112.40$, level ten nie został pokonany od grudnia 2015 roku i dopiero jego skuteczne przełamanie może świadczyć o tym, że zaczął się nowy impuls wzrostowy. Z pewnością jednak na poziomie 112.4$ podaż spróbuje jeszcze swoich sił i jakaś konsolidacja lub korekta na tamtym poziomie również może się pojawić.

Wykres spółki Apple dla interwału H1. All Markets Online.
Wykres spółki Apple dla interwału H1. All Markets Online.

ZOBACZ TEMATY, WEŹ UDZIAŁ


Wykres spółki Apple dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres spółki Apple dla interwału D1. All Markets Online.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here