Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Kolejny świetny wynik zaprezentowała spółka FACEBOOK notowana na NASDAQ za drugi kwartał. Zysk za akcję EPS wyniósł 0.97$ wobec prognozowanego 0.82%. Dochód za kwartał wyniósł 6.44 mld dolarów wobec prognozy 6.02 mld dolarów. Wyniki zatem były wyraźnie lepsze od prognoz, a jeżeli dodamy do tego czysty trend wzrostowy jaki obowiązuje na akcjach tej spółki to w efekcie otrzymujemy ruch wzrostowy już przed regularną sesją.

Akcje spółki zyskują teraz ponad 5%. Wyniki dodały wiatru w żagle popytowi i cena akcji w pewnym momencie podczas notowań przedsesyjnych doszła nawet do poziomu 130.59$. Patrząc na wykres spółki trudno jest odnieść inne wrażenie niż tylko czysty zachwyt. Akcje spółki od debiutu w 2012 roku zyskały już 600% na wartości, a cały ten ruch odbył się bez poważniejszej korekty. Po przełamaniu lokalnego szczytu na poziomie 120.60$ pozostaje tylko obserwować kolejne szczyty i jak na razie dla akcji FACEBOOK-a “the sky’s the limit”.

Wykres spółki FACEBOOK. All Markets Online.
Wykres spółki FACEBOOK. All Markets Online.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Wykres spółki FACEBOOK. All Markets Online.
Wykres spółki FACEBOOK. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here