Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Spółka NETFLIX notowana na indeksie technologicznym NASDAQ odnotowała znacząco wyższą wartość EPS 0.09$ czyli zysku na akcję w stosunku do prognoz 0.02$. Zysk natomiast wypadł zgodnie z oczekiwaniami na poziomie 2.11 mld dolarów.
Bardzo rozminęły się jednak prognozy w stosunku do liczby użytkowników 1.7 mln wobec prognozowanego 2.5 mln użytkowników.

Komentarz Netflix do wyników:
“W trzecim kwartale oczekujemy wzrostu liczby użytkowników do 2 mln. Naszym celem jaki, postawiliśmy sobie w styczniu było uruchomienie usługi, w ramach której będziemy słuchać i szybko reagować na potrzeby klientów. Teraz tworzymy lokalizację w kolejnych krajach: w Polsce i Turcji z osobnymi wersjami językowymi, napisami i dubbingiem. Na nowe lokalizacje przyjdzie czas gdy będzie to dla spółki ekonomicznie opłacalne.
Jesteśmy pewni sukcesu nowych lokalizacji, ze względu na fakt, że odnieśliśmy sukces na wszystkich rynkach, na które wchodziliśmy przed rokiem 2014. Rynku uruchomione w latach 2010-2013, są na dobrej drodze do dostarczenia łącznego zysku na poziomie 500 mln dolarów w 2016 roku”.

Inwestorom pomimo dobrych danych finansowych nie spodobała się różnica w liczbie abonentów serwisu i w notowaniach przed sesyjnych NETFLIX spadł ponad 12% testując wsparcie na poziomie 86$. Skuteczne przełamanie tego wsparcie może być bardzo złym sygnałem dla dalszego kierunku ruchu ceny akcji ponieważ w dłuższym terminie sentyment zmieniłby się na spadkowy. Po starcie regularnych notowań, scenariusz jednak może być inny. Alternatywnie gdyby wróciły wzrosty to dopóki opór w rejonie 100$ – 102$ nie zostanie przełamany o trwałym powrocie do wzrostów również nie może być mowy.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Wykres spółki NETFLIX dla interwału D1. All Markets Online.

Wykres spółki NETFLIX dla interwału D1. All Markets Online.


Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here