Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Spółka INTEL notowana na NASDAQ opublikowała wyniki za drugi kwartał. Zysk na akcję czyli EPS był lepszy od prognoz i wyniósł 0.59$ wobec prognozowanego 0.53$. Trochę gorzej wypadł natomiast zysk za kwartał 13.5 mld dolarów wobec prognozy 13.54 mld dolarów, na co inwestorzy zareagowali nerwowo.

Akcje Intel-a w długim terminie poruszają się w trendzie wzrostowym, a korekta, która trwa tutaj już 1,5 roku może się wkrótce skończyć. Bezpośrednio jednak po przedstawionych wyżej wynikach na notowaniach przedsesyjnych pojawił się ruch spadkowy. Akcje spółki tracą obecnie 2.49% i ich cena zeszła poniżej poziomu 35$. To właśnie przebicie tego oporu jest kluczem do zakończenia trwającej już długo korekty. W rejonie 35$ – 35.50$ znajduje się strefa oporu, z którą od dwóch lat popyt nie może sobie poradzić. Jeżeli przełamanie tego poziomu w końcu się powiedzie to ruch w rejon 37.70$ będzie już tylko formalnością. W przypadku pogłębienia się ruchu spadkowego najbliższe wsparcia, są usytuowane na poziomach: 32.60$, 29.60$ oraz linia trendu wzrostowego w rejonie 27$.

Wykres spółki INTEL dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres spółki INTEL dla interwału D1. All Markets Online.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Wykres spółki INTEL dla interwału W1. All Markets Online.
Wykres spółki INTEL dla interwału W1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here