Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Rzut oka za ocean – poniedziałek 12 września:

  • Członek FED Lockhard powiedział w poniedziałek podczas wystąpienia publicznego, że kwestia podwyżki stóp przez FED będzie “bardzo mocno dyskutowana” podczas wrześniowego posiedzenia i nie można wykluczyć ewentualnej podwyżki.
  • Amerykańskie indeksu utrzymują się w poniedziałek po zielonej stronie, ale wyłamanie z kanału wzrostowego na S&P500 pozostaje faktem.

Spółka HP Inc. (ticker HPQ) notowana na NYSE przejmie drukarkowy biznes o wartości 1.05 mld dolarów od Samsung Electronics Co. Zdaniem HP przemysł kopiarek jest niereformowany od wielu lat i opiera się na starym systemie utrzymywania nieefektywnych umów serwisowych. Technologie działania kopiarek, są przestarzałe, a skomplikowane maszyny składają się z wielu awaryjnych podzespołów. HP zamierza zmienić ten stan rzeczy zastępując obecne kopiarki wielofunkcyjnymi maszynami (MFP).

Samsung stworzył serię kopiarek wielofunkcyjnych (MFP) formatu A3, które były proste w obsłudze, niezawodne i z niewielką liczbą elementów zamiennych. Te pomysły Samsunga oraz tworzona nowa generacja kopiarek HP stworzą przełomowe portfolio produktów.

Akcje spółki HP w dalszym ciągu utrzymują się pomiędzy wsparciem na poziomie 13.90$, a oporem 14.75$. Przez ostatnie 3 tygodnie podaż już 2-krotnie próbowała przełamać wskazane wsparcie, jednak bezskutecznie. Oba poziomy w dalszym ciągu, są kluczowe i dopiero zamknięcie dziennej świecy poniżej wskazanego wsparcia lub powyżej wskazanego oporu będzie ważnym sygnałem, który może zapoczątkować głębszy ruch zgodny z kierunkiem wybicia.

Wykres HPQ dla interwału H1. All Markets Online.
Wykres HPQ dla interwału H1. All Markets Online.

DOŁĄCZ DO WEBINARU


Wykres HPQ dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres HPQ dla interwału D1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here