Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Rzut oka za ocean:

  • Pfizer Inc (NYSE) przejmie Medivation (NASDAQ) za 14 mld dolarów. Akcje Pfizer tracą 0,8% w notowaniach przedsesyjnych.
  • Intersil Corp. (NASDAQ) według branżowych źródeł ma zostać przejęty przez Japan’s Renesas Electronics. Wartość transakcji sięgnie 3 mld dolarów. W notowaniach przedsesyjnych akcje Intersil zyskują 25,8%.

Spółka Deere & Co. (ticker DE) ogłosiła w piątek wyniki za czwarty kwartał. Wyniki okazały się wyjątkowo dobre, a przy tym znacznie lepsze od prognoz. Zysk na akcję EPS wyniósł 1.55$ wobec prognozy 0.94$. Natomiast kwartalny dochód 6.72 mld dolarów wobec prognozy 6.09 mld dolarów. Reakcją na te dane był wzrost ceny akcji o 13.49% podczas piątkowej sesji.

W dniu dzisiejszym spodziewać się można cofnięcia spowodowanego realizacją zysków przez część inwestorów. Podczas notowań przedsesyjnych Deere & Company traci teraz 1%. A sytuacja techniczna na wykresie nie jest wcale idealna dla popytu. W piątek przetestowany został opór z ostatnich miesięcy na poziomie 88$ i poziomu tego nie udało się przełamać. Jednak dużą dawkę optymizmu niesie ze sobą wolumen. Podczas piątkowych wzrostów był on wielokrotnie większy niż średni dzienny wolumen na akcjach Deere & Co. Jeżeli po drobnej korekcie wrócą tutaj wzrosty i ponownie atakowany będzie poziom 88$, ale tym razem skutecznie to celem wzrostów będzie poziom 98$, na którym powinno dojść do dłuższej konsolidacji lub nawet głębszej korekty.

Wykres Deere & Co. dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres Deere & Co. dla interwału D1. All Markets Online.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE


Wykres Deere & Co. dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres Deere & Co. dla interwału D1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here