Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Jak na razie optymizmu indeksu S&P500 nie podziela dotychczasowy lider obecnej hossy za oceanem czyli spółka APPLE INC (zobacz analizę S&P500 przed sesją).
Wprawdzie od momentu kolejnej obrony wsparcia na poziomie 92$ czyli od dwóch tygodni cena akcji spółki rośnie i co również ważne ruch odbywa się w czytelnym kanale wzrostowym
to jednak na interwale dziennym widać jak duże wyzwanie za chwilę pojawi się przed popytem. Od roku akcje spółki apple spadają respektując przy tym spadkową linię trendu. W chwili obecnej linia ta usytuowana jest w okolicach 105$ i dopiero trwałe wyjście ponad ten poziom, najlepiej wsparte odpowiednio dużym wolumenem będzie sygnałem, że ponad roczna korekta na spółce APPLE INC została już zakończona i czeka nas nowa wzrostowa fala.

Za wzrostem cen akcji przemawia zbliżająca się premiera nowych produktów (będzie to iPhone 7, a może również coś więcej). Do inwestowania w akcję spółki zachęca również jej polityka dywidendowa. APPLE INC jest spółką, która wypłaca akcjonariuszom dywidendę co 3 miesiące, na co idą z jej kasy ponad 3 miliardy dolarów w każdym kwartale. Jeżeli utrzymają się wzrosty indeksu S&P500 to akcje spółki spod znaku nadgryzionego jabłka powinny skusić inwestorów i zapoczątkować nowy ruch wzrostowy.

Wykres spółki APPLE dla interwału H4 na platformie All Markets Online.
Wykres spółki APPLE dla interwału H4 na platformie All Markets Online.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Wykres spółki APPLE dla interwału D1 na platformie All Markets Online.
Wykres spółki APPLE dla interwału D1 na platformie All Markets Online.

windor_logoPowyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here