Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Amazon.com spółka notowana na NASDAQ kontynuuje dobrą passę kwartalnych wyników amerykańskich spółek. Zysk na akcję (EPS) w drugim kwartale wyniósł 1.78$ wobec prognozowanej wartości 1.11$. Dochód w kwartale również przekroczył prognozy osiągając 30.4 mld $ (wobec prognozowanych 29.55 mld $).

Wyniki skomentował CEO Amazona Jeff Bezos: „Mamy za sobą kilka bardzo pracowitych miesięcy. Szczególnie w Indiach gdzie uruchomiliśmy nowy oddział oraz zaprezentowaliśmy usługę Prime z nielimitowaną darmową wysyłką do klientów. Użytkownicy Amazona w Indiach otrzymali dostęp do oryginalnych seriali i filmów, w tym najlepszych indyjskich twórców”.

Technicznie wykres spółki wygląda bardzo dobrze. W styczniu tego roku akcje przeszły bardzo techniczną korektę prostą, w skutek której wycena akcji zmniejszyła się o 32%. Od tamtej pory czyli od dołka z 8 lutego cała korekta została już odrobiona i w kolejnych tygodniach spółka osiąga nowe szczyty. Po dobrych wynikach kwartalnych na dzisiejszych przedsesyjnych notowaniach cena akcji rośnie 2,11% i na moment zbliżyła się do rejonu 770$ za akcję.

Wykres spółki FACEBOOK. All Markets Online.
Wykres spółki FACEBOOK. All Markets Online.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Wykres spółki FACEBOOK. All Markets Online.
Wykres spółki FACEBOOK. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here