Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


JPMorgan ogłosił świetne wyniki za drugi kwartał. EPS czyli zarobek na akcję wyniósł 1.55$ wobec prognozy 1.44$. Również przychód jest znacząco wyższy 25.2 mld $ wobec prognozy 24.4 mld $. Wyniki skomentował Jamie Dimon CEO firmy: „JPMorgan Chase w dalszym ciągu utrzymuje dobre wyniki we wszystkich znaczących gałęziach swojego biznesu. Depozyty wzrosły do 10%, wielkość sprzedaży dla kart kredytowych wzrosła do 8%, podstawowy kredyt kupiecki wzrósł do 13%, a bazowy szeroki kredyt do 16% – mieszczą się w nim zwłaszcza kredyty hipoteczne. Zarówno jakość kredytów konsumpcyjnych jak i sprzedaży hurtowej utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie”.

Na wykresie spółki widać, że skorzystała ona na ostatniej poprawie sentymentu za oceanem. Po gwałtownym spadku wywołanym Brexitem akcje spółki zyskały już 13% od dołka z 27 czerwca, a dzisiejsze dobre dane powinny zapewnić test oporu na poziomie 66$. Jednak w średnim terminie przełamanie kolejnego oporu na poziomie 70$ może być zadaniem niezwykle trudnym i ewentualna próba przełamania powinna być poprzedzona konsolidacją pomiędzy 66$ – 70$. Najbliższe opory usytuowane, są na wspomnianych poziomach: 66$ (półroczne maksimum) oraz 70$ (mocniejszy opór z 2015 roku). Natomiast ważniejsze wsparcia to: 57$ oraz 54.50$.

Wykres spółki JPMorgan dla interwału D1 na platformie All Markets Online.

WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Wykres spółki JPMorgan dla interwału H4 na platformie All Markets Online."
Wykres spółki JPMorgan dla interwału H4 na platformie All Markets Online.”

windor_logoPowyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here