Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


RBC Capital Markets podtrzymał swoją rekomendacją dla akcji spółki Apple, które zdaniem analityków powinny wkrótce osiągnąć poziom 115$. RBC zauważył, że po IPhonie 7 nie należy spodziewać się takich zmian jak przy wprowadzaniu wcześniejszych wersji telefonu a jedynie pojawią się drobne ulepszenia. To jednak nie wpłynie negatywnie na zachowanie się akcji spółki ze względu na 3 powody:

  • Marże brutto dla produktów Apple powinny być stabilne
  • W środowisku niskich stóp procentowych Apple wypłaca stabilne dywidendy swoim akcjonariuszom co przyciąga inwestorów długoterminowych.
  • IPhone 7 przyciągnie zainteresowanie i wokół spółki ponownie zrobi się głośno już we wrześniu

Akcje spółki w końcu przełamały linię trendu spadkowego i obecnie poruszają się w rejonie 106$, jeżeli poziom ten uda się przełamać to najbliższym celem dla wzrostów będą okolice 112.5$. Gdyby i ten poziom został przełamany to cena akcji osiągnie nowy szczyt 2016 roku i możemy być świadkami nowego impulsu wzrostowego z testem szczytów z 2015 roku. Okazje inwestycyjną w marcu tego roku zobaczył tu także Warren Buffet, który kupował w pierwszym półroczu duże pakiety akcji tej spółki.


WEZMĘ UDZIAŁ W WEBINARZE


Wykres spółki Apple dla interwału D1. All Markets Online.
Wykres spółki Apple dla interwału D1. All Markets Online.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here