Naga MarketsAll in! Games zamyka 2020 rok z sukcesamiCyberpunkowa gra akcji, Ghostrunner, przekracza linię mety 2020 roku z rewelacyjnymi wynikami. Jak informuje wydawca, All in! Games – tytuł utrzymuje się na wysokich pozycjach list sprzedażowych, a także uzyskał kilka ważnych nominacji.

All in! Games zadowolony z wyników w 2020 roku

All in! Games zamyka 2020 rok z sukcesami na swoim koncie. Polski wydawca poinformował o osiągnięciach publikowanych przez niego tytułów; zgodnie z szacunkami, Ghostrunner stał się jedną z najważniejszych pozycji tego roku, zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Według serwisu Steam, Ghostrunner znajduje się w ścisłej czołówce najlepiej ocenianych cyberpunkowych gier wydanych w 2020 roku (na podstawie 91% pozytywnych recenzji zebranych od premiery gry).

Te artykuły również Cię zainteresują
Świetne noty od graczy idą w parze z ciepłym przyjęciem przez media – średnia wszystkich ocen według serwisu Metacritic wynosi 81/100. Jak informowali twórcy – duże zainteresowanie przełożyło się na wysoką sprzedaż: koszt produkcji, wynoszący 2,5 mln euro, zwrócił się w ciągu kilku dni od premiery. Co więcej, tytuł nadal znajduje się na Liście Życzeń blisko miliona graczy.

Końcówka roku stała się okazją by zebrać plony z wielu miesięcy ciężkiej pracy. Nasze gry zostały docenione przez krytyków i graczy, a do tego udało nam się odpowiednio wykorzystać promocje świąteczne, by znacząco zwiększyć sprzedaż. Zespół wykonał niesamowitą pracę w końcówce roku, nie tylko nad Ghostrunnerem, ale także nad pozostałymi tytułami. Cały grudzień to praktycznie jedna wielka kampania marketingowa prowadzona na wszystkich platformach na raz. Pokazuje to jakie możliwości drzemią w zespole All in! Games i z dużym optymizmem szykujemy się do kolejnego roku – mówi Piotr Żygadło, Prezes notowanego na GPW wydawnictwa All in! Games.

Zainteresowanie Ghostrunnerem nie zmalało nawet mimo wyczekiwanej grudniowej premiery jego gatunkowego brata – Cyberpunka 2077. W trakcie dominujących platformy growe wyprzedaży, Ghostrunner wciąż utrzymuje się na liście bestsellerów serwisu Steam. Renomowane zagraniczne serwisy – CNN oraz Android Central uwzględniły tytuł wydany przez All in! Games w zestawieniach alternatywnych pozycji dla graczy, którzy z różnych powodów nie mogli sięgnąć po produkcję CD PROJEKTu. Oba portale przedstawiają Ghostrunnera jako idealne zaspokojenie cyberpunkowych wrażeń, dla osób spragnionych adrenaliny i futurystycznych klimatów.

Udało nam się skorzystać na zawirowaniach dokoła Cyberpunka. Im to na dłuższą metę nie zaszkodzi, bo Cyberpunk już teraz ma status gry-legendy. Natomiast dla nas samo pojawienie się naszego tytułu w dyskusji to konkretne korzyści wizerunkowe – mówi Piotr Żygadło.

Ghostrunner zadebiutował 27 października 2020 roku i praktycznie od razu podbił serca graczy i dziennikarzy, niecierpliwie wyczekujących wrażeń w cyberpunkowym świecie. Polski portal Gamerweb wymienia tytuł jako polską grę roku (uwzględniając wydane przez All in! Games Metamorphosis na 5. miejscu zestawienia), a serwis internetowy IGN Polska nominował Ghostrunnera w kategorii Najlepsza Polska Gra. Tytuł otrzymał również specjalną nominację od społeczności graczy portalu Steam; Ghostrunner walczył o statuetkę Steam Awards 2020 w kategorii “Najlepsza gra, w której jesteś do bani”.

Nominacje do nagród na tym się nie kończą. Zarówno twórcy Ghostrunnera, jak i wcześniej wspomnianego Metamorphosis powalczą o Paszporty Polityki w kategorii “Kultura Cyfrowa”. Do sukcesu wydawcy All in! Games przyczyniła się również pozycja strategiczna Fort Triumph, która znalazła się w zestawieniu najlepszych gier 2020 roku serwisu PC Gamer.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here