Naga MarketsPad w rękach graczaSetanta S.A., Spółka notowana na Głównym Rynku GPW w Warszawie, otrzymała informację od spółki ALL IN! GAMES Sp. z o.o., z którą jest w trakcie połączenia, że w dniu 3 grudnia 2019 r. do sprzedaży zostanie wprowadzona gra pt. „Tools Up!”, której wydawcą jest ALL IN! GAMES. Gra trafi do sprzedaży jednocześnie na platformy PC (Steam), XBOX ONE, Sony Playstation 4 oraz Nintendo Switch.

 ALL IN! GAMES Sp. z o.o. – spółka, z którą Setanta S.A. jest w trakcie procedury połączeniowej – przekazała Emitentowi informację, iż w dniu 3 grudnia 2019 r. do sprzedaży wprowadzona zostanie gra pt. „Tools Up!”, której wydawcą jest ALL IN! GAMES. Gra w tym dniu będzie dostępna na następujących platformach: PC (Steam), XBOX ONE, Sony Playstation 4 oraz Nintendo Switch. Cena gry dla użytkownika wynosić będzie 19.99 USD. Sprzedaż tej gry będzie miała istotny wpływ na rozwój i strategię działania Emitenta oraz na jego wyniki finansowe.

„Producent gry „Tools Up!” – The Knights Of Unity – włożył niesamowitą ilość pracy i wysiłku by stworzyć produkt idealnie wpisujący się w świąteczny klimat wspólnej zabawy oraz spędzania czasu z rodziną i znajomymi. Jesteśmy przekonani, że ta mieszanka zostanie pozytywnie przyjęta przez rynek, a sprzedaż pozytywnie zaskoczy wszystkie osoby obserwujące nasze działania.” – ocenia Piotr Żygadło, Dyrektor Operacyjny Wydawnictwa ALL IN! GAMES.

 ALL IN! GAMES poinformowało również w tym tygodniu Emitenta o zawarciu umowy o współpracy z Apogee Software Ltd (znana pod firmą 3D Realms) i Slipgate Ironworks ApS. Na mocy zawartej umowy ALL IN! GAMES, 3D Realms oraz Slipgate dołączą do produkcji, dystrybucji i działań marketingowych związanych z grą „Ghostrunner”, która realizowana jest przez notowaną na rynku NewConnect spółkę One More Level S.A. Zgodnie z ustaleniami działania nad cyberpunkową grą akcji „Ghostrunner” będą odbywały się w ten sposób, że One More Level i Slipgate Ironworks będą pracować jako producent, a ALL IN! GAMES i 3D Realms będą realizować dystrybucję i prowadzić marketing. ALL IN! GAMES jest wydawcą gry „Ghostrunner”, która zadebiutuje na Xbox One, PS4 i PC w 2020 roku.

 Setanta S.A. wraz ze spółką ALL IN! GAMES Sp. z o.o. uzgodniła i podpisała we wrześniu 2019 r. Plan Połączenia Spółek. Połączenie nastąpi poprzez przeniesienie całego majątku ALL IN! GAMES Sp. z o.o. jako spółki przejmowanej na Setanta S.A. jako spółki przejmującej w zamian za akcje, które spółka przejmująca wydaje wspólnikom spółki przejmowanej. Wartość obu podmiotów została ustalona przez niezależnego biegłego rewidenta i zgodnie z otrzymanymi wycenami została oszacowana na kwotę 331.527.109,54 zł w przypadku ALL IN! GAMES Sp. z o.o. oraz na kwotę 9.693.450,00 zł w przypadku Setanta S.A. W wyniku połączenia spółek Emitent dokona podwyższenia kapitału zakładowego o kwotę 3.016.000,00 zł w drodze emisji 30.160.000 akcji serii G po cenie emisyjnej wynoszącej 10,00 zł za 1 akcję.

ALL IN! GAMES Sp. z o.o. to wydawnictwo różnorodnych gier przeznaczonych na konsole i komputery osobiste, które dotychczas pozyskało 16 tytułów tworzonych przez znanych polskich i zagranicznych developerów. Najważniejsze studia developerskie, z którymi obecnie współpracuje wydawnictwo ALL IN! GAMES to m.in.: The Knights of Unity, Polyamorous, Destructive Creations, One More Level, Intermarum, Black Sail Games, Dreamplant, Ovid Works oraz Fort Triumph Ltd. (studio z Izraela).

W pierwszej fazie po dokonaniu połączenia Spółka będzie funkcjonowała w jednym podmiocie o nazwie ALL IN! GAMES S.A., w którym będzie prowadzona działalność zgodnie z przyjętymi założeniami. ALL IN! GAMES S.A. będzie prowadziła działalność w branży gier komputerowych jako wydawnictwo różnorodnych projektów przeznaczonych na konsole oraz komputery osobiste.

Setanta S.A. zadebiutowała na Głównym Rynku GPW w styczniu 2017 r., przechodząc na niego z rynku NewConnect, na którym była notowana od stycznia 2013 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here