Naga MarketsALL IN! GAMES S.A. podpisał list intencyjny z EKIPA S.A. Chodzi o produkcję nowej gryALL IN! GAMES S.A., Spółka notowana na Głównym Rynku GPW w Warszawie, podpisała list intencyjny ze spółką EKIPA S.A. Oba podmioty planują nawiązać współpracę w zakresie produkcji i wydania nowej gry.

  • All In! Games S.A. zawarła list intencyjny ze spółką EKIPA S.A., zgodnie z którym spółki rozpoczęły negocjacje zmierzające do współpracy przy stworzeniu i wydaniu gry.
  • All In! Games będzie pełnił rolę wydawcy, który ma być odpowiedzialny za sprzedaż, marketing i wsparcie przy projektowaniu gry.
  • Spółki zobowiązały się do prowadzenia negocjacji, których celem będzie uzgodnienie zasad współpracy przy stworzeniu i wydaniu gry.

EKIPA S.A. chce wydawać gry. Nawiązuje współpracę z All In! Games S.A.

Powyższe negocjacje powinny zakończyć się w terminie do dnia 31 stycznia 2021 r. podpisaniem przez podmioty umowy wydawniczej regulującej zasady współpracy przy projekcie. Zarząd All In! Games S.A. jest przekonany, że potencjalna realizacja projektu z EKIPA S.A. przyniesie Spółce istotne korzyści.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Ekipa to ludzie z niezwykłą energią i nietuzinkowymi pomysłami. Dokładnie takich nietypowych kooperacji o dużym potencjale szukamy jako wydawnictwo All In! Games. Łącząc ich kreatywność i zasięgi z naszą dbałością o poziom dopracowania, możemy razem zrobić coś naprawdę fajnego.” – komentuje Piotr Żygadło, Prezes Zarządu All In! Games S.A.

ALL IN! GAMES S.A. to polski, działający od 2018 roku, wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Krakowie. Spółka jest notowana na Głównym Rynku GPW w Warszawie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułmBank podwaja limit finansowania projektów OZE do 4 mld zł
Następny artykułWeirdFish planuje zadebiutować na NewConnect w 2021 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here