Naga MarketsAll in! Games rozpoczyna budowę grupy kapitałowejWydawca gier komputerowych All in! Games podpisał umowę inwestycyjną oraz wydawniczą z firmą Ongoing sp. z o.o. Krakowska spółka pozyskała w niej 7,69 procent udziałów oraz wyda grę wyprodukowaną przez to studio developerskie, pod roboczym tytułem Dark Caster.

All in! Games stał się udziałowcem w innej spółce

To dla nas kolejny ważny moment w rozwoju firmy, gdyż po raz pierwszy poza podpisaniem umowy wydawniczej stajemy się też udziałowcami w innej spółce. Transakcja ta jest zatem początkiem realizacji naszej strategii budowania grupy kapitałowej i strategię tę będziemy kontynuować w 2021. Wkrótce przedstawimy jej szczegóły, ale naszym celem będzie zbudowanie portfela współpracujących ze sobą spółek, w których będziemy mieć udziały. Chcemy w ten sposób zwiększyć wskaźnik ROI z inwestycji w tworzenie gier. Wierzymy, że utalentowany zespół deweloperów pod przewodnictwem Michała Selke i Sławomira Matula, stworzy znakomity produkt, który wzbudzi duże zainteresowanie wśród graczy. Bardzo podoba nam się ich wizja oraz strategia rozwoju i widzimy duży potencjał we współpracy – mówi CEO All in! Games, Piotr Żygadło

Te artykuły również Cię zainteresują


zbiory soi

Cena soi rośnie już piąty tydzieńGra pod roboczym tytułem Dark Caster jest planowana na 2022 rok, na większość platform: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz Nintendo Switch. Jej budżet został ustalony na kwotę 3 345 180 zł (netto).

Michał Selke to Narrative & Cinematic Designer i twórca polskiego systemu RPG „Void Dancers”. To gra fabularna z gatunku science fiction thriller, która przedstawia codzienne zmagania ludzkości z biopunkową rzeczywistością XXIV wieku. Selke jest również autorem wielu artykułów i almanachów poświęconych grom RPG. Sławomir Matula to natomiast twórca VR FACTORY, firmy specjalizująceje się w tworzeniu aplikacji biznesowych, edukacyjnych oraz gier wykorzystujących technologię wirtualnej rzeczywistości.

Autor poleca również: 


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here