Naga MarketsPad w rękach graczaPremiera gry “Ghostrunner” została ustalona na 27 października 2020 r., podała All In! Games.

All In! Games: Premiera gry “Ghostrunner” została ustalona na 27 października 2020 r.

“W tym terminie gra zadebiutuje globalnie, na platformach PC (Steam, Epic Games Store i GOG), PlayStation 4 oraz Xbox One. Wydanie gry na ewentualne dodatkowe platformy zostanie ogłoszone w terminie późniejszym” – czytamy w komunikacie.

Gra tworzona jest przez krakowskie studio One More Level we współpracy z 3D Realms i Slipgate Ironworks, natomiast wydana zostanie przez spółkę oraz włoskiego wydawcę 505 GAMES SPA. Regularna cena została ustalona na poziomie 29,99 USD/ 29,99 euro / 24,99 GBP, podano także.

Ghostrunner to gra akcji osadzona w cyberpunkowym świecie, w której rozgrywka opiera się na mechanice one-hit-one-kill, przypomniano.

Te artykuły również Cię zainteresują

Do dnia publikacji niniejszego komunikatu Ghostrunner został dodany do tzw. listy życzeń na platformie Steam przez 461 710 użytkowników. Wynik ten świadczy o sporej popularności tego tytułu i plasuje Grę w czołowej piętnastce najbardziej oczekiwanych premier na świecie, podkreślono.

All In! Games to notowany na GPW wydawca gier komputerowych. Zastąpił na rynku głównym giełdy spółkę Setanta.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here