Naga MarketsAll In! Games ma umowy dot. inwestycji w spółkę Ongoing i wydania gryAll In! Games podpisał umowę inwestycyjną ze Sławomirem Matulem, Michałem Selke i Januarym Ciszewskim, dotyczącą inwestycji w spółkę Ongoing oraz umowę wydawniczą na stworzenie przez developera oraz wydanie, dystrybucję i promocję przez All In! Games gry komputerowej pod roboczym tytułem ‘Dark Caster’, podał All In! Games.

All in! Games podpisał umowę z Ongoing

“Przedmiotem umowy inwestycyjnej jest ustalenie warunków dokonania przez wspólników wspólnej inwestycji w spółkę Ongoing sp. z o.o. (w trakcie zmiany nazwy na Thirsty Skeletons Sp. z o.o.), która będzie prowadzić i rozwijać działalność w zakresie produkcji gier komputerowych.W ramach zawartej umowy inwestycyjnej spółka wejdzie w posiadanie 50 udziałów spółki Ongoing sp. z o.o., których wartość nominalna wynosi 50 000 zł, co stanowi 7,69% wszystkich udziałów” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jednocześnie spółka podpisała umowę wydawniczą z Ongoing na stworzenie przez developera oraz wydanie, dystrybucję i promocję przez All In! Games gry komputerowej pod roboczym tytułem “Dark Caster”.

“W ramach zawartego porozumienia developerowi przysługuje wynagrodzenie z tytułu realizacji umowy oraz udział w przyszłych przychodach ze sprzedaży gry. Budżet developerski projektu ustalony został na kwotę 3 345 180 zł netto” – czytamy dalej.

Wstępny termin premiery gry ustalony został na 2022 rok.

All In! Games to notowany na GPW wydawca gier komputerowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here