Naga MarketsNotowAll in! Games ma umowę z Sony. Kurs w górę o 15%any do niedawna pod nazwą Setanta, producent gier All in! Games wyraźnie zyskuje podczas dzisiejszej sesji i to nawet kilkanaście procenty przy podwyższonych obrotach względem ostatnich sesji. Możliwe, że jest to próba zakończenia klasycznej korekty w szerszym trendzie wzrostowym. Dzisiaj spółka przekazała pewne informacje, które mogą pozytywnie wpływać na notowania.

  • All in! Games ma umowę z Sony
  • Spółka będzie wydawać gry na PlayStation 5
  • Wyraźna reakcja na wykresie

Mowa o podpisaniu umowy z Sony Interactive Europe Limited, której przedmiotem jest pozyskanie przez Spółkę niewyłącznej licencji na opracowywanie, publikowanie, wytwarzanie, wprowadzanie na rynek, marketing, dystrybucję oraz sprzedaż gier przeznaczonych na platformę PlayStation 5.

Umowa z Sony na wydawanie gier na PlayStation 5

„Rozszerzenie współpracy z Sony Interactive Europe Limited oznacza, że Spółka będzie mogła wydawać gry w najnowocześniejszej technologii, na urządzenie nowej generacji, które w przyszłości będzie standardem na rynku” – podano w komunikacie.

Zobacz także: NewConnect Flash: tani gaming cz.II: Art Games, Red Dev, Prime Bit Games, Klabater, Varsav Game, Draw Distance

All in! Games S.A. jest jednym z pierwszych wydawców w Polsce i na świecie, który podpisał tego rodzaju umowę. Firma liczy, że dzięki umieszczeniu jej tytułów na platformie przyszłości, będą one cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem.

Wcześniej spółka poinformowała też o ustaleniu daty premiery gry „Metamorphosis” na 12 sierpnia. Gra zostanie wtedy wydana na platformy Steam, GOG, Xbox, PS4 oraz Nintendo Switch. Obecnie wydaje się, że inwestorzy najbardziej wyczekują na podanie dokładnej daty premiery gry „Ghostrunner”, której All in! Games jest wydawcą współpracującym z jednym z najlepszych studiów na świecie 505 Games, który ma wspomóc dystrybucję gry, widząc w niej olbrzymi potencjał.

Próba zakończenia korekty w dobrym miejscu

Jest to jedna z kluczowych gier w tym roku na polskim rynku, często porównywana klimatem do „Cyberpunka” od CD Projekt. Patrząc na wykres, widać że dzisiejsza reakcja popytowa doskonale wpisuje się w układ techniczny. Spora korekta dotarła bowiem do linii trendu i na poziom poprzedniego szczytu czyli typowe wsparcia. Teraz decydujące będzie utrzymanie zwyżki do końca sesji i kontynuacja w kolejnych dniach, co powinno przeważyć na ponownym wzroście aktywności kupujących.

allingames

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here