Naga MarketsAll in! Games ma list intencyjny ws. wydania gry 'Exo One' na konsoleWarszawa, 01.09.2021 (ISBnews) – All in! Games zawarł z Future Friends Games Limited z Wielkiej Brytanii list intencyjny, na podstawie którego strony rozpoczęły negocjacje zmierzające do współpracy przy wydaniu gry „Exo One” na konsole PlayStation i Nintendo Switch oraz przyznania przez partnera spółce wyłącznego ogólnoświatowego prawa i licencji na komercyjną dystrybucję wersji wydawniczych gry, podało All in! Games.

Negocjacje powinny zakończyć się w terminie do 30 listopada 2021 roku podpisaniem przez strony umowy regulującej zasady współpracy stron, podano.„Ponadto, niezależnie od zawarcia umowy głównej, od 1 września 2021 r. All in! Games będzie świadczyć na rzecz partnera usługę portowania i quality assurance (QA) gry na konsole Xbox One i Xbox Series X. Celem świadczenia usług partner udzieli All in! Games niewyłącznej, nieprzekazywalnej i nieodpłatnej licencji na wszelkie elementy gry i związanej z nią materiałami, w zakresie niezbędnym do wykonania przez spółkę wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego listu intencyjnego” – czytamy w komunikacie.

List intencyjny został zawarty na czas określony, tj. do czasu zawarcia umowy głównej. Jeśli umowa główna nie zostanie zawarta, zobowiązania stron dotyczące wersji gry na konsolę Xbox (w związku ze świadczonymi usługami) będą nadal traktowane jako wiążące.

Podpisanie listu intencyjnego jest pierwszym krokiem do stworzenia przez spółkę alternatywnych kanałów generujących przychody poprzez świadczenie usług portowania i quality assurance dla firm trzecich, zakończono.

All In! Games to notowany na GPW wydawca gier komputerowych.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: btc prognoza | stalprodukt kurs | 11 bit studios gpw | neuca akcje prognozy | gpw ciech | kurs benefit | pkobp akcje rekomendacje |

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here