Naga MarketsAll In! Games zawarło porozumienie z The Farm 51 dotyczące wspólnego wydania gry “Chernobylite”, podała spółka.

All In! Games zawarło porozumienie z The Farm 51 i wspólnie wydadzą grę ‘Chernobylite’

“Na podstawie zawartego porozumienia strony ustaliły wstępne warunki współpracy, tj. określiły prawa i obowiązki stron w zakresie wydania, dystrybucji w tym ustalenia, na jakich konsolach gra zostanie wydana oraz promocji gry partnera, tj. ‘Chernobylite’ przez All in! Games. Ponadto na podstawie niniejszego porozumienia, spółka i The Farm 51 przystąpiły do ustalenia ostatecznego kształtu zasad współpracy między stronami, których finalne brzmienie zostanie uregulowane w umowie wydawniczej” – czytamy w komunikacie.

Strony ustaliły, że zaangażowanie spółki w koszty produkcji oraz marketingu gry wyniesie nie mniej niż 3 mln zł netto, podano także.

“Strony porozumienia ustaliły jednocześnie, że zakończenie negocjacji i zawarcie umowy wydawniczej powinno nastąpić nie później niż do 30 listopada 2020 r. Spółka będzie informować o kolejnych zdarzeniach bądź ewentualnych zmianach dotychczasowych ustaleń związanych z zawartym porozumieniem w ramach raportów bieżących” – czytamy także.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Chernobylite” to gra komputerowa z gatunku survival-horror, której akcja toczy się w czarnobylskiej strefie wykluczenia. Spisek, horror, przetrwanie, miłość i obsesja. To wszystko w formie nieliniowej, interaktywnej opowieści, igrającej z pojęciami prawdy i kłamstwa, rzeczywistości i fikcji, nauki i fantazji. Premiera wczesnego dostępu do gry “Chernobylite” w wersji PC miała miejsce w dniu 16 października 2019 r.

The Farm 51 specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych gier akcji. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2012 r.

All In! Games to notowany na GPW wydawca gier komputerowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here