Naga MarketsAll in! Games zdecydował o przedłużeniu terminu zawarcia ostatecznej umowy  z The Farm 51 dotyczącej wspólnego wydania gry “Chernobylite” do końca 2020 r., podała spółka.

“Zarząd All in! Games S.A. z siedzibą w Krakowie w nawiązaniu do raportu (…) z dnia 30 października 2020 r., dotyczącego podpisania porozumienia w zakresie wspólnego wydania gry ‘Chernobylite’ ze spółką The Farm 51, informuje o podjęciu wspólnej decyzję o przedłużeniu terminu zawarcia ostatecznej umowy do 31 grudnia 2020 br. (pierwotnie strony ustaliły, że ostateczna umowa zawarta będzie w terminie do 30 listopada 2020 r.)” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Według spółki, powyższa decyzja podyktowana została pojawieniem się potrzeby doprecyzowania zakresu prac i terminów realizacji projektu, z uwzględnieniem harmonogramu premier na wszystkich liczących się obecnie platformach konsolowych oraz planu rozszerzania zawartości projektu przed i po wydaniu głównej wersji gry. Wlicza się w to zarówno zawartość audiowizualna, elementy rozgrywki jak i większa niż pierwotnie planowano liczba języków, na które zostanie zlokalizowany projekt.

All In! Games to notowany na GPW wydawca gier komputerowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here