Naga MarketsAll in! Games – „Ghostrunner” zwraca się już w dniu premiery - zapiski giełdowego spekulantaZakończenie wczorajszej sesji przyniosło światowy debiut gry „Ghostrunner” osadzonej w klimacie cyberpunkowym. Jest to jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji w tym roku na świecie, od dłuższego czasu gra plasowała się na 7 miejscu globalnej listy życzeń na platformie Steam. Grą od dawana zainteresowanych jest ponad 700 tysięcy graczy. Już w poniedziałek akcje One More Level oraz All in! Games silnie zyskiwały po tym jak opublikowano opinie mediów branżowych.

  • “Ghostrunner” z nawiązką zwraca się w dniu premiery
  • Gra na 2 miejscu światowych bestsellerów
  • Fenomenalne recenzje i pierwsze opinie graczy

Średnia nota na Metacritic wyniosła 83/100 co daje 31 miejsce na świecie w tym roku oraz awans na 3 miejsce w rankingu Global Bestseller na Steam. Gra już w listopadzie ma pojawić się także na Nintendo Switch. W najbliższych dniach mamy poznać dokładną datę premiery. Osobom, które zakupią grę na PlayStation 4 i Xbox One, przysługiwać będzie bezpłatny upgrade, gdy wyjdzie wersja gry na konsole nowej generacji – PlayStation 5 i Xbox Series X.

Te artykuły również Cię zainteresują

Next-genowa premiera będzie miała miejsce w 2021, a dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie. Obecnie pozostaje już tylko czekać na pierwsze opinie graczy oraz pierwsze wyniki sprzedażowe. Często bywało tak, że debiut kluczowej gry kończył hossę na akcjach danej spółki, jednak w tym przypadku chodzi o absolutnie kluczową grę, a po za tym, wydawca gry All in! Games w momencie debiutu ma za sobą sporą przecenę.

Wielki sukces gry “Ghostrunner”

Wydaje się więc, że sukces gry powinien przełożyć się na próbę wybicia ponad opór przy 26 zł, mimo ewidentnej realizacji części zysków z poniedziałkowego ruchu. Dzisiaj rano obie spółki poinformowały, że szacunkowe przychody ze sprzedaży gry w dniu premiery przekroczyły 2,5 mln euro co oznacza pokrycie ze sporym zapasem kosztów poniesionych na produkcję gry. Gra wskoczyła także na 2 miejsce globalnej listy bestsellerów Steam, zbierając fenomenalne opinie.

all in games


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here