Naga MarketsAll In! Games [ALG], Prime Bit Games [PBT] – Gorące spółki dniaWydawca gier komputerowych, spółka All In! Games podała wczoraj oficjalną datę premiery gry „Ghostrunner”. Gra zadebiutuje globalnie, na platformach PC (Steam, Epic Games Store i GOG), PlayStation 4 oraz Xbox One, 27 października. Głównym producentem gry jest notowany na NewConnect One More Level, który współpracuje m.in. z 3D Realms czyli studiem odpowiedzialnym za światowe sukcesy kultowej gry „Duke Nukem”. All In! Games pełni rolę wydawcy gry, razem z jednym z liderów branży czyli 505 Games. Gra od samego początku zbiera bardzo pozytywne opinie i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

  • Podano oficjalną datę premiery gry “Ghostrunner”
  • To jedna z najbardziej oczekiwanych gier na świecie w 2020 roku
  • Prime Bit Games zaczyna współpracę z siłowniami i klubami fitness

Jest to jeden z polskich liderów pod tym względem. Lista życzeń na platformie Steam przekracza już 461 000 graczy. Jest to więc jedna z najbardziej oczekiwanych gier w tym roku na świecie. Warto dodać, że jakiś czas temu wypuszczono trailer, na którego końcu widniała taka sama data premiery. Spółka tłumaczyła się, że przez pomyłkę opublikowano roboczy trailer. Jak się jednak okazało, pokazana przypadkiem data jest rzeczywista datą premiery.

Będzie zwyżka przed debiutem “Ghostrunner”?

Na wykresie mamy spadki o 50% po hossie, którą napędzała wspominana gra. Obecnie trwa próba odbicia i walka o wyjście ponad poprzedni wierzchołek. Wydaje się, że tak ogromny potencjał gry i bliskość premiery, powinny wspierać stronę kupujących, przed podbiciem notowań, przynajmniej do okresu tuż przed debiutem.

all in games


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Prime Bit Games z ciekawym projektem

Spora przecena na szerokim rynku nie ominęła także mniejszych podmiotów z branży gier jak choćby Prime Bit Games. Wczoraj spółka przekazała ciekawą informację o podpisaniu umowy z firmami Up oraz Olymp. Up to sieć klubów e-fitness, natomiast Olymp jest producentem i dystrybutorem sprzętu do siłowni. Umowa dotyczy współpracy w zakresie wytworzenia wspólnej oferty produktowej dedykowanej do siłowni, opartej na urządzeniach do siłowni w połączeniu z innowacyjnymi grami VR oraz systemem CRM.

“Strony wypracują wspólny model biznesowy, który będzie zawarty w umowie finalnej. Strony deklarują, że umowa o współpracy zostanie podpisana w ciągu 90 dni od dnia podpisania listu intencyjnego” – podano w komunikacie.

prime bit games

Wydaje się, że jest to ciekawa inicjatywa i coś zupełnie nowego. Pomysł jest o tyle interesujący, że bywalcy siłowni i klubów fitness oraz gracze komputerowi, to być może, przynajmniej częściowo, dość podobna grupa odbiorców. Jeżeli nie są to typowi gracze, to z pewnością wielu młodych ludzi skorzysta z technologicznych nowinek na siłowni. Na wykresie trwa odbicie po mocnych spadkach z końca wakacji, które cofnęły kurs w okolice serii szczytów z pierwszej połowy roku.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here