Naga Markets

Alior Bank biuroAlior Bank podał wczoraj bardzo pozytywne informacje dotyczące sprzedaży kart kredytowych. W okresie od stycznia do końca sierpnia, sprzedaż wzrosła aż o 127% rok do roku. Na koniec lipca w stosunku do stycznia wzrost sprzedaży kart wyniósł 75%. Wynik może być częściowo zawdzięczany wybuchowi pandemii i większej słoności klientów do płatności bezgotówkowych. Wyniki te są jednak sporo lepsze niż średnia dla sektora bankowego, który w lipcu nadal odnotowywał negatywny trend spadkowy. Możliwe zatem, że źródłem sukcesu są liczne benefity, które Alior Bank oferuje posiadaczom kart.

  • Alior Bank bije rynek na tle sprzedaży kart kredytowych
  • Wykres jednak podobny do sektora bankowego

Warto tu wspomnieć choćby specjalną kartę dla osób sporo podróżujących, dzięki której nie ponoszą prowizji banku za przewalutowania oraz kartę dla klientów używających jej częściej (karta OK!), gdzie mogą cieszyć się zwrotem nawet do 300 zł rocznie za dokonane nią płatności w wybranych punktach. Wszystkie karty zliczają także punkty od dokonywanych transakcji, które można następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody rzeczowe.Próba odbicia od wsparcia

Na wykresie pojawiła się próba zainicjowania korekty. Jak widać, odbicia pojawiają się tutaj dość cyklicznie i jeżeli cena zacznie rosnąć to najbliższym oporem są okolice 15,80 zł.

alior


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here