Naga MarketsKurs akcji spółki Alior Bank, jednego z najpopularniejszych polskich banków, spadał podczas wczorajszej sesji o około 2,67%. Akcje taniały o 0,50 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 18,15 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego wczoraj 2,16% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle wcześniejszych dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 18,25 zł.

Finax

Re-test pokonanego oporu

Notowania Alior Banku zaczynają wyglądać coraz bardziej podręcznikowo. Chodzi o klasyczny schemat wybicia i późniejszy re-test wybitego oporu. Kluczowy poziom to okolice 18,30 zł. Na początku roku doszło do jego wybicia, a późniejsza korekta, mimo że trwa już dość długo, nie wskazuje na siłę po stronie podaży. Dwie ostatnie sesje to reakcja popytu, co sugeruje szanse na dalsze wzrosty w kierunku przynajmniej 20 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior bank 20.01.2021
Notowania Alior Banku 20.01.2021

Porozumienie z ARP Leasing

ARP Leasing i Alior Leasing podpisały porozumienie o współpracy przy refinansowaniu przez ARP Leasing umów leasingowych sektora transportu ciężarowego i autokarowego, połączonym z 12-miesięczną karencją w spłacie rat. Klienci Alior Leasing, dotknięci negatywnymi skutkami finansowymi pandemii COVID-19 mogą ubiegać się o wsparcie finansowe oferowane przez ARP Leasing w ramach tarczy antykryzysowej, podała Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP).

“Dzięki podpisanemu dziś porozumieniu, będziemy mogli dotrzeć z ofertą tarczy antykryzysowej do jeszcze szerszego grona polskich firm z branży transportowo-autokarowej. Trwająca już wiele miesięcy trudna sytuacja gospodarcza wymaga wychodzenia poza przyjęte schematy i nieustannego poszukiwania rozwiązań, które pomogą polskim przedsiębiorcom przetrwać finansowo najbliższe miesiące. Zawarte przez ARP Leasing i Alior Leasing porozumienie zakłada spójne i partnerskie podejście w zasadach ubiegania się i skorzystania z refinansowania dotychczasowych umów dla przedsiębiorców, będących w przejściowych kłopotach związanych z koniecznością utrzymania płynności finansowej” – powiedział prezes ARP Leasing Wojciech Miedziński, cytowany w komunikacie.

“Pandemia koronawirusa stanowi duże wyzwanie dla polskiej gospodarki. Jesteśmy tego świadomi, dlatego w tych trudnych czasach spółka Alior Leasing, w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców, wprowadziła liczne rozwiązania, ułatwiające dalsze, bezpieczne prowadzenie działalności. Porozumienie podpisane z ARP Leasing, to kolejne działanie, które zgodnie z wypracowanymi rozwiązaniami w przyszłości umożliwi naszym klientom skorzystanie

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here