Naga MarketsAlior Bank z atakiem na opór przy 17 zł. Spółka rozszerza bankowość internetową Kurs akcji spółki Alior Bank, jednego z najpopularniejszych polskich banków, rósł podczas wczorajszej sesji o około 2,50%. Akcje drożały o 0,36 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 16,15 zł. Jest to mocy wynik na tle tracącego wczoraj 0,12% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy podwyższonych obrotach na tle ostatnich sesji. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 14,96 zł. Na wykresie widać, że kwietniowe odbicie doprowadziło w szczycie do 45% wzrostów.

Finax

Czas na atak na 17 zł

Notowania spółki w ostatnich dniach silnie zyskują. Wczoraj kurs zanotował drugą bardzo mocną sesję. Spoglądając na wykres dzienny widać, że nadal nie ma przełomu w szerszym rozumieniu, jednak dynamiczna zwyżka daje nadzieję na udaną próbę ataku na kluczowy opór w rejonie 17 zł. Trzeba pamiętać, że sektor bankowy, a już Alior Bank w szczególności, ma za sobą gigantyczną przecenę. Możliwe więc, że wszystko co złe jest już zdyskontowane. Stąd szanse na odrabianie strat. Jeżeli udałoby się pokonać wspomniany opór, kolejnym celem stanie się domknięcie luki spadkowej w rejonie 20,50 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior 28.05.2020
Notowania Alior Bank 28.05.2020

Nowe oferty dla inwestorów

Alior Bank rozbudował bankowość internetową o nowe rozwiązania internetowe dla klientów inwestycyjnych. Zmiany dotyczą m.in. wyszukiwania aktywów inwestycyjnych oraz zleceń koszykowych. Nowa zakładka o nazwie “Nowa Inwestycja” pozwoli klientom wyszukać interesujące ich akcje, obligacje oraz fundusze inwestycyjne i uzyskać szereg niezbędnych informacji na ich temat, które pozwolą im podjąć decyzje na temat inwestycji, wskazano w materiale.

“Rozbudowaliśmy naszą bankowość internetową, aby zwiększyć komfort inwestowania naszych klientów i dać im narzędzie pomagające podejmować decyzje inwestycyjne. Nowe funkcje mają ułatwić naszym klientom tworzenie portfela, jego dywersyfikację, selekcje i porównywanie instrumentów, a wreszcie dostarczać dane na temat poszczególnych instrumentów, które pozwolą na świadome i trafne decyzje” – dodano w komunikacie.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here