Naga MarketsAlior Bank biuroNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie Alior Bank oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Akcje Alior Bank z szansą na złamanie trendu spadkowego

Akcje Alior Banku zrobiły korektę i obecnie próbują wracać. Znajdujemy się w bardzo ciekawym miejscu. Oczywiście trend spadkowy jest bardzo silny. Jeśli zwiększy się ryzyko wypadku z WIG20 to także będzie niekorzystna informacja dla spółki. W okolicach 27 zł za akcje nastąpiło zatrzymanie. Jeśli poziom zostanie zachowany to jest szansa na wzrost do 29 zł, a nawet 31 zł. Dopiero po wybiciu 31,20 zł załamany zostanie trend spadkowy – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here