Naga Markets

Alior Bank w korekcie 60% odbiciaKurs akcji spółki Alior Bank, jednego z najpopularniejszych polskich banków, rósł podczas wczorajszej sesji o około 1,18%. Akcje drożały o 0,38 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 32,90 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego wczoraj 1,91% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle wcześniejszych dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 32,72 zł.

Słaba reakcja podaży

Notowania Alior Banku po ponad 60% odbiciu zatrzymały się przy ważnym oporze w rejonie 35 zł. Opór ten wyznacza m.in. poprzedni szczyt z czerwca tego roku. Jak dotąd reakcja podaży jest jednak dość skromna, a wczoraj popyt podjął próbę zainicjowania odbicia. Wydaje się więc, że przy lepszych nastrojach na szerokim rynku, spółka niebawem powalczy o wybicie oporu.

alior bank 23.11.2022
Notowania Alior Banku 23.11.2022

8% lokaty

Alior Bank podniósł oprocentowanie produktów oszczędnościowych w złotych polskich dla klientów indywidualnych, w tym oprocentowanie Konta Mega Oszczędnościowego wzrosło do 8%, podał bank.

“W ramach 29. edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego klienci mogą otrzymać oprocentowanie premiowe 8% w skali roku” – powiedziała dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych w Alior Banku Małgorzata Tomasikiewicz, cytowana w komunikacie. Promocja potrwa do 14 grudnia, zapowiedział bank.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułDataWalk z problemami przy oporze 121 zł – zapiski giełdowego spekulanta
Następny artykułCD Projekt zatrzymany przy kluczowej strefie oporu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here