Naga MarketsAlior Bank w kanale wzrostowym. Kurs w kierunku dolnej krawędzi Kurs akcji spółki Alior Bank, jednego z najpopularniejszych polskich banków, rósł podczas wczorajszej sesji o około 0,57%. Akcje drożały o 0,19 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 33,90 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego wczoraj 1,28% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle wcześniejszych dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 33,70 zł.

Blisko kolejnej bariery

Notowania Alior Banku cały czas pozytywnie odznaczają się nawet na tle rosnącego ostatnio indeksu WIG Banki. Na wykresie widać niemal pionowy trend wzrostowy. Układ ostatnich ekstremów tworzy kanał wzrostowy i obecna korekta zaczyna się przy jego górnej krawędzi. Wydaje się więc, że szansa na odbicie można oczekiwać niebawem, kiedy cena spadnie w rejon dolnej krawędzi kanału.alior bank 15.06.2021
Notowania Alior Banku 15.06.2021

Alior Trader w wersji demo

Biuro Maklerskie Alior Banku uruchomiło darmową aplikację Alior 4 Trader Demo, która prezentuje system transakcyjny dla inwestorów w wersji próbnej – demo, podał Alior Bank.
Klienci mają możliwość przetestowania handlu na rynku walutowym, kontraktów różnic kursowych na towary i indeksy oraz rynku spot, 24 godziny na dobę przez 5 dni w tygodniu, podano.

“Inwestowanie jest obarczone ryzykiem i wymaga wiedzy oraz świadomości na temat możliwych konsekwencji podjętych działań. Edukację klientów traktujemy jako naszą misję i obowiązek. Chcemy pomóc im odkrywać świat finansów, w tym zrozumieć wymagający rynek inwestycji. Nasza aplikacja to nowa formuła dostępna zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych inwestorów, którzy chcą przetestować swoje strategie oraz pomysły inwestycyjne” – powiedział dyrektor Działu IT i Projektów w Biurze Maklerskim Alior Banku Michał Madej, cytowany w komunikacie. Konto demo umożliwia korzystanie z symulacji handlu parami walutowymi, CFD na towary i indeksy oraz towarami spot, bez ryzyka utraty własnego kapitału.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here