Naga MarketsAlior Bank w czytelnej strefie wsparcia. Spadki z niewielką dynamiką Kurs akcji spółki Alior Bank, jednego z najpopularniejszych polskich banków, spadał podczas wczorajszej sesji o około 0,24%. Akcje taniały o 0,04 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 16,41 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego wczoraj 0,51% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich sesji. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 16,85 zł. Na wykresie widać, że kwietniowe odbicie doprowadziło w szczycie do 65% wzrostów.

  • Alior wprowadza kolejne nowinki techniczne
  • Na wykresie kurs nad strefą wsparcia

W czytelnej strefie wsparcia

Pogorszenie nastrojów na rynkach akcyjnych przekłada się na słabość spółki w ostatnich dniach. Mimo wszystko, trwające spadki nie mają na razie dużej dynamiki, co oznacza, że nie należy przekreślać szans popytu na dokonanie odbicia. Na przełomie maja i czerwca mieliśmy silny impuls wzrostowy. Na jego tle spadki wyglądają jak typowa korekta. Obecnie cena testuje czytelne wsparcie jakim jest poprzedni, przełamany szczyt. Wiele zależy od czynników zewnętrznych i jeżeli sytuacja się nie poprawi, wydaje się, że kolejna szansa na odbicie pojawi się przy dolnej krawędzi lokalnego kanału wzrostowego obejmującego niemal całe odbicie po marcowym załamaniu.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior bank 26.06.2020
Notowania Alior Bank 26.06.2020

Kolejna metoda identyfikacji tożsamości

Alior Bank pracuje nad udostępnieniem kolejnej metody weryfikacji tożsamości klientów, bez konieczności wizyty w oddziale. Bank podpisał z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych (PWPW) porozumienie dotyczące wykorzystania aplikacji eDO App. Dzięki aplikacji jego klienci potwierdzą e-dowodem swoje dane osobowe i będą mogli swobodnie korzystać z produktów i usług Alior Banku.

Klienci Alior Banku, którzy posiadają e-dowód z aktywną warstwą elektroniczną, przy użyciu aplikacji eDO App będą mogli potwierdzić swoją tożsamość i skorzystać z produktów Alior Banku, np. otworzyć konto. Możliwe będzie również podpisywanie umów niezbędnych do świadczenia usług przez bank dzięki podpisowi osobistemu, znajdującemu się w e-dowodach. Dodatkowo aplikacja eDO App pomoże automatycznie uzupełnić dane w formularzach używanych w banku, pobierając je z dowodu osobistego, podano.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here