Naga MarketsAlior Bank udostępnił zintegrowaną wymianę walutową w ramach BankConnectAlior Bank udostępnił dla klientów usługę zintegrowanej wymiany walutowej w ramach platformy BankConnect, podał bank.

InvestCuffs

Alior Bank udostępnił klientom nową usługę

“Byliśmy pierwszym bankiem w Polsce, który uruchomił w pełni wirtualny Kantor Walutowy, a dziś nasz Kantor ma ponad 400 tysięcy klientów, indywidualnych jak i biznesowych. Stale poszerzamy naszą ofertę w zakresie transakcji walutowych, które proponujemy w wielu kanałach tj. poprzez bezpośredni kontakt z dedykowanym dealerem, jedną z trzech internetowych platform FX czy aplikację mobilną. Jesteśmy też obecni na platformach agregujących płynność dostępnych dla największych korporacji. Zautomatyzowana wymiana walut w ramach usługi BankConnect jest kolejnym kanałem, tym razem dla klientów biznesowych, którzy poza niezawodnością i atrakcyjnymi warunkami stawiają na automatyzację procesu zawierania transakcji walutowych” – powiedział dyrektor Działu Walutowych Platform Transakcyjnych w Alior Banku Tomasz Dośpiał, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zautomatyzowana wymiana walut dostępna za pośrednictwem usługi BankConect pozwala na integrację systemów zewnętrznych klienta z Autodealing – systemem wymiany walut Alior Banku. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy platformy otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza walut i warunków ich wymiany z poziomu własnych systemów, bez konieczności logowania się do bankowości elektronicznej BusinessPro. Dodatkowo rozwiązanie uwzględnia dostęp do statusów i historii poszczególnych transakcji, co ułatwia zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, podano.

Alior Bank koncentruje swoją działalność na usługach bankowości detalicznej i korporacyjnej. Podmioty zależne Alior Banku prowadzą działalność m.in. w zakresie usług leasingowych, informatycznych, faktoringu i asset management. Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 roku. Zadebiutował na warszawskiej giełdzie w grudniu 2012 r. Aktywa razem banku wyniosły 78,64 mld zł na koniec 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here