Naga Markets Alior Bank rozszerza ofertę dla przedsiębiorców o kartę debetową Mastercard z Plusem!Alior Bank rozszerzył ofertę dla klientów biznesowych o nową kartę debetową Mastercard z Plusem, która oferuje przedsiębiorcom więcej korzyści w porównaniu do standardowych kart płatniczych. Na początek posiadaczom tych kart bank proponuje 50 zł na paliwo na stacjach Circle K oraz 300 zł do wymiany na nagrody w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile.

Alior Bank poszerza swoją ofertę dla przedsiębiorców

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych rozszerzyliśmy ofertę o nowe rozwiązanie – firmową kartę debetową Mastercard z Plusem, czyli z pakietem dodatkowych korzyści. Zachęcamy przedsiębiorców do zapoznania się z naszą propozycją, zwłaszcza, że już wkrótce posiadaczom tych kart udostępnimy kolejne wyjątkowe zniżki, promocje i oferty specjalne – mówi  Marek Sołtysiak, Dyrektor Zarządzający Pionem Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku.Firmowa karta debetowa Mastercard z Plusem wydawana jest do rachunków prowadzonych w walutach jak PLN, EUR, USD, GBP. Oprócz takich udogodnień jak możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych, również przez Internet (bez opłat za płatności krajowe) oraz wypłaty gotówki w bankomatach krajowych i zagranicznych (bez opłat za wypłaty z bankomatów w oddziałach Alior Banku), posiadacze firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem otrzymują unikalne na rynku korzyści. Są to na początek voucher o wartości 50 zł na paliwo na stacjach Circle K oraz 20 tys. punktów na start do wymiany na nagrody o wartości 300 zł w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile.

Z propozycji mogą skorzystać klienci biznesowi, którzy posiadają konto firmowe w Alior Banku i w terminie od 23.09.2021 r. do 31.12.2021 r. zamówią firmową kartę debetową Mastercard z Plusem oraz zrealizują nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 200 zł w terminie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym aktywowano kartę (nie później niż do 31.01.2022 r.).

Punkty na start do wymiany na nagrody o wartości 300 zł są dostępne dla posiadaczy karty, którzy zarejestrują się w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Proponowane nagrody to m.in. vouchery do RTV Euro AGD, Circle K, Empiku czy Decathlonu, vouchery na przestrzeń coworkingową lub wynajem samochodów Panek, czy miesięczna subskrypcja czasopism ogólnopolskich.

Karta umożliwia również dostęp do płatności mobilnych Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay. Klienci Alior Banku mogą ją zamówić w bankowości internetowej Alior Online lub w oddziale.

Oprócz nowej karty, Alior Bank proponuje przedsiębiorcom szeroki wachlarz kart debetowych Mastercard®, w tym karty wirtualne do bezpiecznych płatności w Internecie oraz kartę wielowalutową z dostępem do 23 walut bez kosztów przewalutowań.

Szczegółowe zasady promocji ,,Voucher na paliwo na stacjach Circle K dla posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem” oraz promocji ,,Punkty powitalne w Programie Mastercard Bezcenne Chwile dla Klientów Biznesowych – posiadaczy Karty debetowej z plusem”, jak  również szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji są dostępne w oddziałach Alior Banku i na stronie banku.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania newconnect | kurs rubla prognozy | notowania oncoarendi | dow | długoterminowa prognoza kursu funta | mbank gpw | plus500 |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here