Naga MarketsAlior Bank rośnie już o ponad 55%. Celem 18,60 zł Kurs akcji spółki Alior Bank, jednego z najpopularniejszych polskich banków, rósł podczas wczorajszej sesji o około 0,06%. Akcje drożały o 0,01 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 17,49 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego wczoraj 0,30 % indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle wcześniejszych dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 17,26 zł.

Ponad 50% odbicie

Notowania spółek z sektora bankowego wyraźnie odżyły w ostatnim czasie. Być może obniżki do rekordowych poziomów stóp procentowych zostały już zdyskontowane, a rynek nie spodziewa się kolejnego, podobnego ruchu. Ponadto, w tak złych warunkach, kilka banków pozytywnie zaskoczyło wynikami. Wśród nich jest także Alior Bank. Na wykresie cena pnie się do góry, a obecnie jedynym celem może być opór w rejonie 18,60 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

alior bank 18.11.2020
Notowania Alior Banku 18.11.2020

Zdalny proces kredytowy

Alior Bank udostępnił mikrofirmom w pełni zdalny proces kredytowy. Dotychczasowi i nowi klienci z tego segmentu mogą uzyskać finansowanie do 200 tys. zł bez konieczności wizyty w oddziale, podał bank. Rozwiązanie działa w oparciu o autorską metodę weryfikacji klienta stworzoną przez zespół Alior Banku Foto ID oraz platformę Autenti i obejmuje kredyty obrotowe z zabezpieczeniem w formie gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) i okresem spłaty do 3 lat.

“Cieszymy się, że dzięki wprowadzonym rozwiązaniom klienci biznesowi Alior Banku mogą w naszym banku całkowicie zdalnie załatwić formalności związane z ubieganiem się o finansowanie. Mikrofirmy wykorzystają w tym celu platformę Autenti i podpis elektroniczny, natomiast małe, średnie i duże przedsiębiorstwa posiadające już zobowiązania kredytowe w Alior Banku zrobią to w oparciu o podpis kwalifikowany. Rozwój oferty cyfrowej jest naszym priorytetem” – powiedział dyrektor zarządzający Pionem Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku Marek Sołtysiak, cytowany w komunikacie.

“Stale rozszerzamy gamę produktów i usług dostępnych zdalnie, bo zdajemy sobie sprawę, że takie rozwiązania są dla klientów szybsze, wygodne i bezpieczne. Niebawem udostępnimy nowy moduł w bankowości elektronicznej BusinessPro, który umożliwi przedsiębiorcom zamawianie wybranych produktów i usług bankowych online z dowolnego miejsca na świecie:.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here