Naga Markets

Alior Bank po 20% odbiciu. Kurs pod oporem 30 zł Kurs akcji spółki Alior Bank, jednego z najpopularniejszych polskich banków, spadał podczas wczorajszej sesji o około 2,74%. Akcje taniały o 0,80 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 28,20 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego wczoraj 2,73% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle wcześniejszych dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 28,40 zł.

Pod oporem

Notowania Alior Banku w ostatnim tygodniu zyskały niemal 20%. Mimo takiej zwyżki, nadal daleka droga do zmiany układu sił na wykresie. Wczoraj pojawiła się pierwsza reakcja podaży tuż pod oporem w rejonie 30 zł. Wydaje się, że może być trudno przełamać ten poziom i kurs może podlegać chwilowej konsolidacji. Skala cofnięcia pokaże jakie są szanse na trwałe wybicie.alior bank 14.09.2022
Notowania Alior Banku 14.09.2022

Kolejna edycja programu

Alior Bank rozpoczyna nabór do kolejnej edycji swojego programu akceleracyjnego RBL_START, podał bank. Chce wyłonić startupy z najciekawszymi rozwiązaniami z obszaru human-mobile interactions. Zwycięzcy mogą liczyć m.in. na nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. euro oraz współpracę z Alior Bankiem bądź jego partnerami, podano.

“W tym roku zachęcamy do zgłaszania start-upy, które przedstawią pomysły na rozwój interakcji banku z klientem, szczególnie w warstwie cyfrowej. Wybrane firmy będą uczestniczyć w 10-tygodniowym programie akceleracyjnym, podczas którego wraz z mentorami będą dopracowywać produkt i model działania” – powiedział dyrektor zarządzający Pionem Cyfrowych Kanałów Sprzedaży w Alior Banku Paweł Franczyk, cytowany w komunikacie.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułKurs złotego ponownie w odwrocie. Silny dolar spowodował globalną wyprzedaż
Następny artykułBitcoin traci po danych o inflacji z USA, a Ethereum czeka na The Merge
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here