Naga MarketsAlior Bank biuroNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się najciekawszym polski spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Tym razem omówiona została spółka Alior Bank, która może zyskać po decyzji TSUE. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Alior Bank najgorsze ma już za sobą?

Ekspert zauważa, iż jednym z walorów, który może skorzystać na ustaniu rynkowej niepewności będą akcje Alior Banku, który testuje w tym tygodniu historyczne minima na wysokości 33 złotych. Ewentualne zatrzymanie spadków i odbicie korekcyjne mogłoby pozwolić na dojście w okolice pierwszego ważnego oporu, który wyznaczają minima z końcówki sierpnia, w strefie 38-39 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Jesteśmy na historycznych minimach. Musimy pamiętać, że Alior cały czas znajduje się w trendzie spadkowym i jedyne na co rynek może liczyć w pierwszym momencie to korekta wzrostowa. Z drugiej strony, wszystko co najgorsze dla Alior Banku miało już najprawdopodobniej miejsce, co może sprzyjać ewentualnemu odbiciu – komentuje Tuszkiewicz.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here