Naga MarketsSymbol GPW na tle wykresuPrzed nami końcówka publikacji raportów finansowych za III kwartał. Jak technicznie wyglądają spółki z WIG20 i które mogą być warte uwagi? Czy jest szansa na kontynuację trendu na KGHM? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz, współtwórca Squaber.com, przygląda się najciekawszym polski spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Alior Bank ma predyspozycje do ruchu wzrostowego

Akcje Alior Banku pozostają cały czas w trendzie spadkowym. Informacje, które napływają z banku były w ostatnim czasie negatywne. Dziś pojawił się artykuł, w którym prezes spółki oznajmił, iż obecnie mają napływać przede wszystkim pozytywne informacje. Pod kątem technicznym nie ma przesłanek na ten moment do odwrócenia trendu spadkowego. Pierwszą linią oporu jest spadkowa linia trendu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jest jeszcze sporo miejsce dla potencjalnej korekty wzrostowej. Inwestorzy pozostają zaniepokojeni. Wraz ze wzrostem ceny spada wolumen, co oznacza, iż nie ma pewności, co do przeszłości. Lokalny opór znajduje się na poziomie 32,90 – 33 zł, nieco wyżej 36 zł. Ważny rejon to 40-42 zł, gdzie przebiega bardzo silna strefa oporu. Alior Bank ma predyspozycje do ruchu wzrostowego. W przypadku spadków, formacja kanału, jej dolna banda, wyznacza potencjalne poziomy wsparcia  – zauważył prowadzący.

CCC ze słabą perspektywą. CD Projekt oczekuje na Cyberpunka

W przypadku CCC, wybicie poziomu 120 zł wywołało efekt domina, co doprowadziło do dalszej, silnej deprecjacji aktywów spółki.

W nieco szerszej perspektywie warto zauważyć, iż jesteśmy na poziomach wynikających z poprzednich minimów (110 zł). Jeśli te poziomy zostaną pokonane, ruch na południe powinien być kontynuowany. Z drugiej strony oporem pozostaje poziom 120 zł. Perspektywa dalszych wzrostów pozostaje dość słaba – dodał.

Z kolei CD Projekt pozostaje w silnym trendzie wzrostowym, ograniczonym przez formację kanału. Zanegowanie trendu wzrostowego mogłoby mieć miejsce dopiero w przypadku przebicia wsparcia 230 zł.

Dużo inwestorów wyczekuje premiery Cyberpunka, więc do premiery pozytywny sentyment może się utrzymywać – zauważył prowadzący.

Kurs CDR na interwale dziennym, tradingviewcom
Kurs CDR na interwale dziennym, tradingviewcom

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here