Naga MarketsaliorW trakcie piątkowej sesji notowania Alior Banku dość dynamicznie spadają. Spółka jest dziś największym przegranym Indeksu WIG20 i tracąc o poranku niemal 2% dość skutecznie dławi potencjał wzrostowy całego indeksu. Z czysto technicznego punktu widzenia, nie wiele wskazuje również na to, by tendencja ta miała wkrótce ulec zmianie.


Alior Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 r., jako bank nowego typu – łączący zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami. Bank koncentruje swoją działalność na usługach bankowości detalicznej i korporacyjnej. Podmioty zależne Alior Bank prowadzą natomiast działalność między innymi w zakresie usług leasingowych, informatycznych, faktoringu i asset management.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dziś dowiedzieliśmy się, że spółka zawarła porozumienie w sprawie warunków transakcji pomiędzy bankiem, PKN Orlen oraz Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń (PZU) w sprawie przejęcia 100% akcji Ruch w restrukturyzacji i sprzedaży ich na rzecz PKN Orlen.

– Zgodnie z zapisami porozumienia, bank zamierza przejąć na własność 100% akcji w kapitale zakładowym spółki, a następnie sprzedać akcje na rzecz PKN Orlen – czytamy w komunikacie.

Akcje Alior Banku zmierzają w kierunku 57 zł?

Spoglądając strice technicznie na notowania Alior Banku zauważymy, że wskutek trwających od 28 listopada 2018 roku wzrostów cena akcji wzrosła o ponad 34% (16,40 zł) z 48.10 zł do 64.50 zł. Od nieco ponad trzech tygodni znów obserwujemy jednak przewagę podaży. Doprowadziła ona już m.in. do pokonania linii tendencji wzrostowej, co czysto teoretycznie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków w rejon 57 zł. To właśnie tam znajduje się bowiem najbliższe istotne wsparcie, w okolicy którego spodziewać moglibyśmy się pojawienia jakiejś reakcji popytowej.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pgnig notowania akcji | kurs euro notowania | kurs btc | internetowy kurs funta | nasdaq notowanie | ropa wti |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDynamiczny spadek cen złota, cena srebra poniżej 15 USD za uncję
Następny artykułKurs euro rośnie – EUR/USD wypełnia strukturę
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here