Naga MarketsKurs akcji spółki Alior Bank, jednego z najpopularniejszych polskich banków, rósł podczas wczorajszej sesji o około 0,49%. Akcje drożały o 0,14 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 29,20 zł. Jest to niezły wynik na tle tracącego wczoraj 0,03% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle wcześniejszych dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 28,80 zł.

Blisko kolejnej bariery

Notowania Alior Banku nadal pozostają w bardzo wysokiej formie. Mimo, że spółka nie było specjalnie zaangażowana w problem kredytów frankowych, wyrok TSUE w tej sprawi wywołał pozytywny sentyment dla całego sektora bankowego. Spółka już wcześniej pozytywnie wyróżniała się na tym tle. Obecnie popyt szykuje się do próby sforsowania 30 zł. Warto pamiętać, że poziomy co 5 zł często bywają tutaj respektowane.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior bank 7.05.2021
Notowania Alior Banku 7.05.2021

Nowy rachunek dla firm

Alior Bank wprowadził nowy rachunek Plan Biznes dla mikrofirm oraz małych i średnich przedsiębiorstw rozliczających się na zasadach pełnej księgowości. Umożliwia on samodzielny dobór usług i tworzenie wygodnego modelu współpracy w modelu online, podał bank. Rachunek Plan Biznes obejmuje konto podstawowe z rachunkami pomocniczymi, Plan Basic z zestawem produktów i usług, które klient zawsze otrzymuje za darmo oraz trzy dodatkowe plany transakcyjne do wyboru w zależności od potrzeb firmy. Można go otworzyć w oddziałach banku prowadzących obsługę klienta biznesowego i centrach bankowości korporacyjnej, podano.

“Rachunek Plan Biznes to propozycja dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie swobodę działania i chcą samodzielnie dopasowywać funkcjonalności do aktualnych potrzeb swojej firmy, optymalizując przy tym koszty obsługi bankowej. W ramach nowej oferty proponujemy szereg rozwiązań bez opłat. Dajemy też klientom możliwość dowolnego zarządzania planami produktów i usług online, bez konieczności wizyty w oddziale” – powiedział dyrektor w Alior Banku Marek Sołtysiak, cytowany w komunikacie.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowanie euro | bankomat blik | akcje giełdowe | spółki gpw | giełda pgnig |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here