Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Alior Bank SA jest uniwersalnym bankiem depozytowo-kredytowym, obsługującym osoby fizyczne, prawne i inne podmioty będące osobami krajowymi i zagranicznymi.

alior

Po osiągnięciu pułapu 100 zł zaczął się ruch korekcyjny, który trwa nadal. Pozytywne sygnały pojawiające się w okolicy kluczowego wsparcia każą przypuszczać, że cena może jeszcze wzrosnąć. Aktualna korekta osiągnęła już zasięg dwóch poprzednich, a na jej końcu pojawiają się świece z długimi cieniami u dołu. Ostatnio miało miejsce pewne zamieszanie z kupnem sporego pakietu akcji przez PZU, pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ.Conotoxia

Grupa Eurocash jest jedną z największych w Polsce grup pod względem wartości sprzedaży oraz liczby placówek zajmujących się dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych.

eurocash

Spółka wzrosła w piątek o niecałe 2% na całkiem ładnych obrotach, zwłaszcza jak na sesję w środku dłuższego weekendu. Poważnie naruszony został poziom kilku poprzednich wierzchołków, a narastające obroty w tym czasie świadczą o sporych szansach na dalsze wzrosty. Kolejną przeszkodą będzie zapewne okolica 41 zł. Więcej o możliwych wzrostach pisałem 15 kwietnia.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: lotos gielda | kryptowaluty kursy | s p 500 | mercator | index dax | bitcoin cena wykres |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here