Naga MarketsAlior Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 r., jako bank nowego typu – łączący zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka porusza się w trendzie wzrostowym od sierpnia, zaliczając udaną końcówkę roku. Trzy ostatnie tygodnie zakończone na plusie, a łącznie w grudniu akcje zdrożały o ponad 9%. Wykres tygodniowy wskazuje na sporą dynamikę trendu i przełamanie poziomu poprzednich dwóch szczytów z pierwszej połowy roku. Wzrosty z ostatnich miesięcy to zasługa dobrych wyników za trzeci kwartał. Spółka jest także mocno wyceniana w rekomendacjach, po za jednym wyjątkiem, seria rekomendacji z ostatnich miesięcy celuje w poziomy między 88 a 94 zł. Wydaje się więc, że wszystko wygląda pozytywnie. Okres świąteczny może sprzyjać niewielkiej korekcie np. cofnięciu do poziomu poprzednich szczytów czyli w okolice 77 zł. Generalnie jednak wydaje się, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest atak na kluczowe, historyczne maksima notowań, które znajdują się bardzo blisko bo w rejonie 82 zł. Co dalej, okaże się po teście tego poziomu, mocne wybicie może oznaczać dalsze wzrosty, z drugiej strony silniejsza reakcja podażowa może doprowadzić do nieco dłuższej korekty.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje pkn | pgnig akcje kurs | kurs funta | bitcoin aktualności | pkn orlen notowania | kurs dolara prognozy 2020 |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here