Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Alior Bank SA – bank uniwersalny w Polsce, który rozpoczął działalność operacyjną 17 listopada 2008.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka należy do najbardziej aktywnych w ostatnich dniach. W miniony piątek doszło do nagłych spadków sięgających 5%, a podczas pierwszej sesji nowego tygodnia wzrosty sięgnęły poziomu 7,7%. Wszystko to dzieje się przy wysokim wolumenie. Powodem tak dużej aktywności na tych akcjach jest zamieszanie w kadrze zarządzającej. Sądząc po wczorajszej reakcji rynku, informacje z piątku usiały zostać źle odczytane lub reakcja na nie była zbyt emocjonalna. Wczorajsze odbicie od lokalnego wsparcia sprawia, że obecnie powinniśmy raczej nastawiać się na wzrosty, przynajmniej do okolic dwóch ostatnich szczytów.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Grupa Action SA to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego.

Spółka odnotowała w poniedziałek trzecią wzrostową sesję z rzędu. Tym razem sukces kupujących sięgnął 4,6%. Wszystkie trzy sesje podparte są coraz wyższymi obrotami. Nadal jednak jest to jedynie korekta w szerszym trendzie spadkowym. Wydaje się, że cena powinna rosnąć do górnej krawędzi kanału spadkowego lub nawet do okolic ostatniego wierzchołka, mniej więcej przy 4,75 zł. Wybicie poprzedniego szczytu byłoby pozytywnym sygnałem, gdyż dawno takie zjawisko nie miało tu miejsca.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here