Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Alior Bank SA jest uniwersalnym bankiem depozytowo-kredytowym, obsługującym osoby fizyczne, prawne i inne podmioty będące osobami krajowymi i zagranicznymi.

alior

Kurs spółki od pewnego czasu dynamicznie rośnie. Odbicie zapoczątkował test linii trendu oraz ważnego wsparcia. Aktualnie cena znajduje się tuż pod oporem na poziomie 85 zł. Jest to często testowany poziom dlatego jego wybicie może być silnym sygnałem kupna i otworzy drogę do wzrostów nawet na poziom szczytów okolic 100 zł.

Tauron jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w kraju.

tauron

Energetyczna spółka nadal porusza się w konsolidacji, aczkolwiek warto zauważyć, że mijający tydzień był naprawdę bardzo mocny. NA wykresie tygodniowym mamy coś na kształt formacji objęcia hossy. Kurs zbliża się do ważnego oporu w postaci poprzedniego, lokalnego wierzchołka. Jego wybicie otworzy drogę na szczyt okolic 5,70 zł. Wiele spółek naszego parkietu mocno zyskiwało w ostatnim czasie, być może nadchodzi czas także na Tauron.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here