Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Alior Bank SA jest uniwersalnym bankiem depozytowo-kredytowym, obsługującym osoby fizyczne, prawne i inne podmioty będące osobami krajowymi i zagranicznymi.

Te artykuły również Cię zainteresują
alior

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Podczas czwartkowej sesji spółka zyskała 3,5% i prawdopodobnie zakończy drugi tydzień z rzędu na plusie. Pod względem technicznym doszło wczoraj do powstania sygnału kupna w krótkim terminie. Jest to efekt wybicia z kanału spadkowego górą oraz wybicie lokalnego oporu okolic 60,50 zł. Kurs powinien teraz kontynuować odbicie i rosnąć przynajmniej na poziom szczytu z końca grudnia czyli okolic 67 zł. Poprzednio o spółce pisałem 29 stycznia.

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. jest największym producentem i dostawcą energii elektrycznej w Polsce oraz jedną z największych firm z sektora elektroenergetycznego w Europie Środkowej i Wschodniej.

pge

Wykres spółki wygląda coraz bardziej optymistycznie i prawdopodobnie już czwarty tydzień z rzędu zakończymy nad kreską. Wczoraj kurs wzrósł o 3,3% potwierdzając wcześniejszy sygnał jakim była aktywacja formacji podwójnego dna. Potwierdzenie to wybicie linii trendu spadkowego. W praktyce otwiera to drogę do kontynuacji zwyżki przynajmniej do okolic 15,40 zł. Warto także zwrócić uwagę, że aktualne odbicie rozpoczęło się (i wciąż jest w bardzo wczesnej fazie) od ważnym poziomów widocznych na wysokich interwałach czasowych, o czym pisałem 26 stycznia.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje biomedlub | notowania bitcoin | kurs biomed | bitcoin aktualnosci | notowania pkn orlen | s p 500 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here