Naga MarketsŚrodowa sesja na Wall Street przyniosła kontynuację spadków. Zarówno DOW JONES jak i NASDAQ spadły poniżej najbliższych wsparć i ich sytuacja techniczna zaczęła się komplikować. Natomiast indeks szerokiego rynku, S&P500 utrzymał się powyżej analogicznego poziomu.

W takiej niejednoznacznej sytuacji technicznej amerykańskich indeksów proponuję przyjrzenie się wykresom trzech spółek, którymi można handlować za pośrednictwem brokera ACFX.

Ciekawie w ostatnim czasie wygląda ALCOA.

ALCOA - wykres H1
ALCOA – wykres H1

Spółka po wynikach za pierwszy kwartał 2015 roku miała jedną bardzo słabą sesję. Następnie straty zostały odrobione, a kurs zatrzymał się na oporze, którym jest szczyt z 8 kwietnia. Aktualnie cena zbliża się do tego poziomu po raz kolejny. Jeśli doszłoby do wybicia się z obecnego układu ruch ceny na północ powinien zostać zdynamizowany.

Po wczorajszych spadkach ciekawie wygląda też YAHOO!

YAHOO! - wykres H1
YAHOO! – wykres H1

Cena akcji spółki, której flagowym produktem jest serwis internetowy kilkakrotnie próbowała zaatakować lukę cenową z 29 stycznia. Jednak sprzedający nie poddawali się i za każdym razem udawało im się obronić ten poziom. Wczoraj doszło do przebicia kluczowego w średnim terminie wsparcia, które powstrzymywało ponad miesiąc dalsze spadki. W takiej sytuacji sprzedający mogą poczuć się trochę pewniej co może doprowadzić do kontynuacji przeceny.

Ostatnią ciekawie wyglądającą dziś spółką, którą przygotowałem jest ALTRIA GROUP.

ALTRIA GROUP - wykres H1
ALTRIA GROUP – wykres H1

Walor od 10 kwietnia poruszał się w układzie bocznym, z którego wyszedł dołem 27 kwietnia. Po wykonaniu ruchu powrotnego cena z zwiększonym dynamizmem ruszyła na południe. Aktualnie cena zbliża się do kluczowych oporów, czyli minimów z 26 marca. Jeśli kupujący nie obronią tych poziomów będą musieli pogodzić się z niższymi wycenami spółki.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here