Naga MarketsPolyslash, notowany na rynku NewConnect krakowski producent gier oraz twórca wyróżnionego Paszportem Polityki 2019 tytułu We. The Revolution, ogłosił datę premiery Alchemist Simulator na platformie Nintendo Switch. Produkcja autorstwa Art Games Studio, której wydawcą jest Polyslash, zadebiutuje na konsoli już 11 marca 2021 roku. Natomiast 25 lutego br. symulator alchemika zadebiutuje na rynku chińskim, dzięki współpracy Polyslash z chińskim wydawcą HeartBeat Interactive Entertainment.

Alchemist Simulator zadebiutuje na Nintendo Switch

Alchemist Simulator to projekt, w którym gracz ma do dyspozycji odpowiednie przyrządy służące do efektywnej obróbki składników. Jego zadaniem jest wykonanie na bazie mikstur szeregu zleceń, które opatrzone zostały ciekawymi historiami klientów chcących wykorzystać stworzone produkty do własnych, niekiedy niejasnych i zaskakujących celów. Premiera gry na PC miała miejsce 23 października 2020 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Cieszymy się, że możemy w ramach działalności wydawniczej poszerzać kompetencje również z zakresu konsoli. Alchemist Simulator to bardzo ciekawa gra, która już niebawem będzie dostępna dla właścicieli Nintendo Switch. Chcemy maksymalnie wykorzystać potencjał monetyzacyjny tej gry, dlatego pracujemy nad wersjami na pozostałe konsole. Aby zachęcić graczy do zakupu gry, umożliwiliśmy opcje zakupu w pre-orderze, po cenie 10 proc. niższej niż standardowa, która wyniesie 12,45 USD – komentuje Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash. – Niebawem gra w wersji na PC trafi również na rynek chiński, dzięki naszej współpracy z chińskim wydawcą HeartBeat Interactive Entertainment – dodaje

25 lutego br. odbędzie się premiera Alchemist Simulator na platformie PC na rynku chińskim. Wprowadzenie tytułu na ten rynek jest jednym z elementów współpracy Polyslash z chińskim wydawcą HeartBeat Interactive Entertainment, który specjalizuje się w promocji oraz sprzedaży gier na terenie Chin.

– Wprowadzenie gry na rynek chiński wymagało przeprowadzenia kampanii marketingowej dostosowanej do lokalnych trendów panujących wśród graczy. Wydawca przetłumaczył również grę na język chiński, aby rozgrywka była dla chińskich graczy bardziej autentyczna. Liczymy na to, że gra trafi w gusta tego rynku. Będzie to test przed debiutem na tym rynku naszej autorskiej gry Mech Mechanic Simulator – dodaje Dawid Ciślak.

11 stycznia br. Polyslash podpisał umowę z HeartBeat Interactive Entertainment, chińskim wydawcą gier. W ramach umowy chiński wydawca jest odpowiedzialny za wydanie oraz dystrybucję na rynku chińskim gier Mech Mechanic Simulator oraz Alchemist Simulator. Wydawca zrealizuje także działania marketingowe oraz promocyjne na terenie Chin.

Zgodnie z danymi firmy Statista wartość przychodów chińskiego rynku gier wyniesie w 2020 roku prawie 42,5 mld USD natomiast do 2025 roku ma ona wzrosnąć do 71,2 mld USD. Oznacza to średnioroczny wzrost na poziomie 12,36 procent.

O spółce:

Polyslash to studio z siedzibą w Krakowie. Zespół produkcyjny może pochwalić się szerokim doświadczeniem w branży gier. Misją studia jest tworzenie gier wyróżniających się dopracowaną grafiką i wciągającą fabułą.

Największą produkcją studia jest gra „We. The Revolution” w ramach której gracz wciela się w rolę uzależnionego od alkoholu i hazardu sędziego Trybunału Rewolucyjnego. Jego zadaniem jest sądzenie oskarżonych – rewolucjonistów oraz ich przeciwników, zbrodniarzy i zwykłych obywateli. Gra wystartowała 21 marca na Steam oraz GOG. W tym momencie ocena graczy oscyluje wokół 80% pozytywnych komentarzy, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na niewielki zespół, który ją tworzył.

Od 27 sierpnia 2020 roku studio Polyslash jest notowane na rynku NewConnect. Krakowskie studio należy do Grupy Kapitałowej PlayWay.
Więcej informacji: http://polyslash.com

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wykres dax | polski zloty | kurs funta online | notowania sp500 | gpw biomed |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here