Naga MarketsWtorkowa sesja na S&P500 Emini rozpoczęła się od pokaźnej luki spadkowej (wykres M5). Byki od razu rozpoczęły korekty wzrostową, ta zatrzymała się jednak w połowie wczorajszych notowań i od tego momentu cena ponownie zaczęła opadać. Zamknięcie miało miejsce tuż nad wsparciem okolic 2057,00.
Wtorkowa sesja na S&P500 Emini rozpoczęła się od pokaźnej luki spadkowej (wykres M5). Byki od razu rozpoczęły korekty wzrostową, ta zatrzymała się jednak w połowie wczorajszych notowań i od tego momentu cena ponownie zaczęła opadać. Zamknięcie miało miejsce tuż nad wsparciem okolic 2057,00.

Tak jak zakładał Al Brooks, wtorek na S&P500 upłynął pod hasłem konsolidacji. Taki scenariusz może utrzymać się aż do środowego posiedzenia Rezerwy Federalnej w przyszłym tygodniu. Jak na razie brak silniejszych dowodów na to, że Emini będzie próbować poruszać się silniej w górę lub w dół przed tym niezwykle istotnym dla rynku akcji i walut wydarzeniem.

W trakcie środowego otwarcia uwagę zwrócimy przede wszystkim na obszar pomiędzy 2057,00 oraz 2065,00 – właśnie tam cena znajdowała się bowiem przez większość część sesji wtorkowej. Poziomy te powinny zdaniem Brooksa działać na notowania jak magnes.

Kliknij, aby uzyskać szczegóły
Kliknij, aby uzyskać szczegóły


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here