Naga Marketsbrooks-279x300W trakcie wczorajszej sesji na S&P500 Emini byliśmy świadkami krótkiego, jednak bardzo silnego osunięcia ceny na samym starcie. Później jednak byki zaczęły się reflektować dochodząc początkowo do lutowego szczytu, aby ostatecznie pod koniec sesji dynamicznie go przebić.


Wtorkowy handel zdaniem Ala Brooksa był idealny do poszukiwania okazji kupna spadków w przeciągu pierwszych godzin sesji. Jak widać sprawdziło się to idealnie, dając możliwość osiągnięcia zadowalających zysków.

W trakcie wczorajszej sesji S&P500 Emini na początku notowań zaliczyło silny spadek, ostatecznie jednak zamykając się nad lutowym maksimum
W trakcie wczorajszej sesji S&P500 Emini na początku notowań zaliczyło silny spadek, ostatecznie jednak zamykając się nad lutowym maksimum

Dzisiaj rynek skupia się na raporcie FOMC o godzinie 20:00 – cena ma cały czas problem z wybiciem z trzymiesięcznego zakresu handlowego. Oświadczenie dot. Polityki monetarnej może zapewnić odpowiedni impuls, dzięki któremu poziom zostanie przebity, a kontynuacja ruchu potrwa przez kilka następnych dni. Jeżeli jednak FOMC zawiedzie i nie dostarczy żadnych nowych wiadomości, wtedy niedźwiedzie zawrócą cenę kierując się w stronę miesięcznej średniej kroczącej. Inwestorzy powinni przygotować się wieczorem na realizację praktycznie każdego scenariusza.

BrooksConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here