Naga MarketsW trakcie wczorajszego handlu, notowania S&P500 Emini odwróciły w górę z wąskiej formacji klina. Nie byliśmy jednak świadkami silniejszego ruchu wzrostowego – jako opór zadziałała bowiem średnia ruchoma i posłała cenę w dół (zamknięcia na 2042.00). Przez większość dnia kurs poruszał się jednak w wąskim zakresie handlowym.


Jest to już drugi dzień z rzędu, gdzie na wykresie dziennym widoczna jest podażowa świeca. Linia byczego trendu (H1) znajduje się w okolicach 2035 – rynek po dzisiejszym otwarciu będzie zmierzał właśnie w tę stronę. Warto zauważyć, że znaleźliśmy się również przy MA tygodniowej, która działała jako wsparcie w grudniu oraz styczniu. Testy poziomu zakończyły się wtedy 20 punktów poniżej średniej, więc tutaj spodziewać możemy się podobnych ruchów.

es5-600x403

Cele znajdujące się na niższych poziomach będą wyraźnie ciągnęły cenę w dół (między innymi 2035.00), dlatego jak na razie nie powinniśmy czekać na odbicie w górę. Dopóki cena będzie rozrysowywała niższe dołki i szczyty, test wspomnianych poziomów będzie niezbędny do wyraźniejszego odbicia ceny. Byki potrzebują wyraźnego rajdu i jego kontynuacji w dniu następnym – od paru ładnych sesji kupujący nie mogli jednak na to liczyć – dzisiaj również silnie się rozczarują.

Rynek jest co prawda wyprzedany, jednak znaczenie poziomów spadkowych jest zbyt istotne. Cenie będzie naprawdę bardzo trudno pokonać rynkową grawitację i piąć się w górę przed spotkaniem z istotnymi poziomami wsparcia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here