Naga Marketses-33Emini ostro zyskiwało w pierwszych godzinach wczorajszej sesji po czym weszło w fazę konsolidacji. Zwykle, konsolidacja jest podstawą do dalszego ruchu w górę bądź w dół. W wczorajszym przypadku Emini, byliśmy świadkami kontynuacji, co zresztą łatwo można było przewidzieć po sile z jaką byki wykupywały kolejne poziomy na początku sesji. Obecnie znajdujemy się w punkcie kończącym drugą nogę czyli miejscu równości impulsów wzrostowych.

Niedźwiedzie będą postrzegać ten punkt jako potencjalny szczyt i dobrą bazę do sprzedaży indeksu. Nie będą raczej zwracać uwagi na prawdopodobną kontynuację wzrostów, które jednak powinny być ograniczone przez ten setup. Po takich wzrostach jakich doświadczyliśmy wczoraj, istnieje około 75-procentowe prawdopodobieństwo, że w pierwszych godzinach dzisiejszej sesji będziemy świadkami ruchu bocznego lub niewielkiej korekty wczorajszych wzrostów. Gdyby ta tendencja utrzymała się dłużej, może koniec końców doprowadzić do powstania nowego trendu spadkowego.

Kliknij, aby poznać szczegóły
Kliknij, aby poznać szczegóły


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSzwajcarski Bank Narodowy stawia na Apple!
Następny artykułCredit Agricole: Skupiamy się na CAD
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here