Naga MarketsPo otwarciu ze sporą luką wzrostową, notowania Emini osunęły się w kierunku średniej ruchomej i utworzyły podwójne dno sygnalizujące odwrócenie trendu wewnątrz wąskiego zakresu handlowego. Po wybiciu z formacji miejsce miały dynamiczny ruch w górę i zamknięcie trochę poniżej szczytów intraday na 1966.00.
Po otwarciu ze sporą luką wzrostową, notowania Emini osunęły się w kierunku średniej ruchomej i utworzyły podwójne dno sygnalizujące odwrócenie trendu wewnątrz wąskiego zakresu handlowego. Po wybiciu z formacji miejsce miały dynamiczny ruch w górę i zamknięcie trochę poniżej szczytów intraday na 1966.00.

Chociaż S&P500 Emini przez pierwszą połowę dnia przesuwało się bokiem, to druga część sesji przyniosła wyraźny trend wzrostowy. Zwiększa to prawdopodobieństwo wygenerowania byczego sygnału na wykresie tygodniowym – aby miało to jednak miejsce najpierw konieczne jest pokonanie dużej formacji zakupowej widocznej na świecach weekly (dwa tygodnie wstecz).

Jeżeli chodzi o dzisiejsze otwarcie notowań to Al Brooks zachowuje mimo wszystko ostrożność. Jego zdaniem wzrosty mogą być kontynuowane przez pierwsze kilka godzin sesji, jednak w kolejnej części dnia wycenia możliwość konsolidacji lub spadków na 75%.

Wywiad z Alem Brooksem

brooks-279x300Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że wkrótce na łamach portalu Comparic.pl pojawi się wywiad z Alem Brooksem – autorem trzech bestsellerów dotyczących Price Action oraz popularnego kursu przedstawiającego zasady strategii od A Do Z. Na razie możemy zdradzić jedynie, że Al podszedł do wywiadu z pozytywnym nastawieniem, doceniając zainteresowanie jakim darzą go Polscy traderzy.

BrooksConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here